Můj účet
Přihlášení
Menu

REJ Energie - čajová směs 20x1,5g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -14%

REJ Energie - čajová směs 20x1,5g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

REJ Energie - čajová směs 20x1,5g


Rozšířili jsme pro Vás úspěšnou řadu výrobků Víte,co jíte o další produkty - vysoce kvalitní čajové směsi pro obnovení energie a vitality a pro celkovou očistu organismu.
Receptury čajů jsme samozřejmě opět vyvinuli ve spolupráci s Ing. Petrem Havlíčkem a věříme, že budou nejen prospěšné pro Váš organismus, ale zaujmou Vás i svou lahodnou chutí a vůní:


ENERGIE & VITALITA - povzbuzující čaj pro Váš aktivní životní styl

GUARANA - YERBA MATÉ - INDICKÝ ŽENŠEN - Čajová směs REJ Víte,co jíte zregeneruje organismus a pomůže mu potlačit negativní dopady stresu, kterému je člověk vzhledem k uspěchanému životnímu stylu vystaven.

Jednotlivé složky čaje byly voleny tak, aby čaj příjemně chutnal, osvěžil a dodal tělu potřebné stimulační a antistresové látky, minerální látky a vitamíny:

Yerba Maté – druh cesmíny pocházející z jižní Ameriky se stimulačními, tonizačními a antioxidačními účinky. Cesmína paraguayská obsahuje minerální látky (vápník, draslík, železo, křemík, fosfor ..), vitamíny A, B, C, E, betakarotén a antioxidanty. Pomáhá zlepšovat látkovou výměnu a normalizuje hladinu cukru v krvi.
Guarana – popínavá rostlina pocházející z povodí Amazonky se stimulačními účinky, působí pozitivně na nervový a svalový systém.
Ašvadanda (indický ženšen) – nízký keřík pocházející z Indie, severní Afriky a Středního východu s regeneračními a antistresovými účinky.
Guarana – popínavá rostlina pocházející z povodí Amazonky se stimulačními účinky, působí pozitivně na nervový a svalový systém.

Hmotnost: 20x2g (20 nálevových sáčků)
Minimální trvanlivost: 24 měsíců
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Složení: černý čaj, guarana 15%, cesmína paraguayská (yerba maté) 10%, citronová tráva, máta, indický ženšen 5%, taurin, aroma

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz