Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -14%
  • Katalogové číslo: 007069
  • Průměrné hodnocení
    Nehodnotil ještě žádný zákazník.

REJ Energie & Vitalita - čajová směs 20x2g

REJ Energie & Vitalita - čajová směs 20x2g s povzbuzujícími účinky - Rozšířili jsme pro Vás úspěšnou řadu výrobků Víte,co jíte o další produkty - vysoce kvalitní čajové směsi pro obnovení energie a vitality a pro celkovou očistu organismu.

sekce
ZDRAVÁ VÝŽIVA
Výrobce:
REJ s.r.o.
balení
20 x 2 g

49 Kč (sleva 14%)

42 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

ENERGIE & VITALITA 20 x 2g - povzbuzující čaj pro Váš aktivní životní styl


Rozšířili jsme pro Vás úspěšnou řadu výrobků Víte,co jíte o další produkty - vysoce kvalitní čajové směsi pro obnovení energie a vitality a pro celkovou očistu organismu.
Receptury čajů jsme samozřejmě opět vyvinuli ve spolupráci s Ing. Petrem Havlíčkem a věříme, že budou nejen prospěšné pro Váš organismus, ale zaujmou Vás i svou lahodnou chutí a vůní:


ENERGIE & VITALITA - povzbuzující čaj pro Váš aktivní životní styl

GUARANA - YERBA MATÉ - INDICKÝ ŽENŠEN - Čajová směs REJ Víte,co jíte zregeneruje organismus a pomůže mu potlačit negativní dopady stresu, kterému je člověk vzhledem k uspěchanému životnímu stylu vystaven.

Jednotlivé složky čaje byly voleny tak, aby čaj příjemně chutnal, osvěžil a dodal tělu potřebné stimulační a antistresové látky, minerální látky a vitamíny:

Yerba Maté – druh cesmíny pocházející z jižní Ameriky se stimulačními, tonizačními a antioxidačními účinky. Cesmína paraguayská obsahuje minerální látky (vápník, draslík, železo, křemík, fosfor ..), vitamíny A, B, C, E, betakarotén a antioxidanty. Pomáhá zlepšovat látkovou výměnu a normalizuje hladinu cukru v krvi.
Guarana – popínavá rostlina pocházející z povodí Amazonky se stimulačními účinky, působí pozitivně na nervový a svalový systém.
Ašvadanda (indický ženšen) – nízký keřík pocházející z Indie, severní Afriky a Středního východu s regeneračními a antistresovými účinky.
Guarana – popínavá rostlina pocházející z povodí Amazonky se stimulačními účinky, působí pozitivně na nervový a svalový systém.

Hmotnost: 20x2g (20 nálevových sáčků)
Minimální trvanlivost: 24 měsíců

Složení: černý čaj, guarana 15%, cesmína paraguayská (yerba maté) 10%, citronová tráva, máta, indický ženšen 5%, taurin, aroma

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz

Recenze: *