Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -8%
 • Katalogové číslo: 007054

Ronnie Coleman Resurrect-P.M. 200g

Ronnie Coleman Resurrect-P.M. 200g představuje precizní směs ingrediencí, jejichž cílem je zklidnit a uvolnit vaše tělo a mysl, přivést vás k poklidnému a hlubokému spánku a vydatně podpořit jeho R.E.M. fázi, která je stěžejní pro růst svalů.

sekce
Anabolizéry po tréninku
Výrobce:
Ronnie Coleman
balení
200 g

1 190 Kč (sleva 8%)

1 089 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

RESURRECT-P.M. 200g výrobce Ronnie Coleman Signature Series™

RESURRECT-P.M. představuje precizní směs ingrediencí, jejichž cílem je zklidnit a uvolnit vaše tělo a mysl, přivést vás k poklidnému a hlubokému spánku a vydatně podpořit jeho R.E.M. fázi, která je stěžejní pro růst svalů.

RESURRECT-P.M.™ obnoví a vzkřísí vaše tělo.

 • napomáhá k hlubokému, klidnému a vydatnému spánku, rovněž výrazně
 • podporuje jeho R.E.M. fázi
 • přináší uvolnění a odpočinek těla i mysli
 • maximalizuje přirozené hladiny růstových hormonů a testosteronu
 • zvětšuje čistou svalovou hmotu, pomáhá redukovat tělesný tuk
 • mírní a eliminuje příznaky přetrénování
 • velmi nízký obsah karbohydrátů, žádný cukr
 • obsahuje špičkové moderní složky na podporu budování svalstva a jeho regeneraci - HICA (leucic acid neboli alpha-hydroxy-isocaproic acid) - nová technologie v suplementaci, která výrazným způsobem zvětší čistou svalovou hmotu, zabrání     přetrénování a zmírní DOMS (opožděnou bolest svalů po předchozí svalové námaze), kreatin glukonát - vynikající vstřebatelnost, biodostupnost a tvorba ATP

1.) Jak RESURRECT-P.M. funguje?
RESURRECT-P.M. představuje precizní směs ingrediencí, jejichž cílem je zklidnit a uvolnit vaše tělo a mysl, přivést vás k poklidnému a hlubokému spánku a vydatně podpořit jeho R.E.M. fázi, která je stěžejní pro růst svalů. V R.E.M. fázi spánku dokáže organismus vylučovat maximální množství růstového hormonu, IGF-1  a testosteronu. Díky podpoře přirozeného vylučování těchto tří hormonů se optimalizuje regenerace vašeho svalstva. Navíc, díky hlubokému spánku se většina jedinců probouzí odpočatá a plná síly.

2.) Jsem zvyklý před spaním jíst. Jak mám potom užívat RESURRECT-P.M.?
K dosažení maximálních výsledků je nejlepší užívat RESURRECT-P.M. na lačný žaludek, přibližně 30 minut před spaním. Spousta lidí před spaním něco sní nebo si dá protein. Doporučujeme proto dát si jídlo či proteinový nápoj 60-90 minut před spaním a RESURRECT-P.M. 30 minut před spaním.

3.) Je lepší brát RESURRECT-P.M. denně nebo pouze ve dnech tréninku?
K dosažení maximálních výsledků doporučujeme užívat 5 po sobě jdoucích dnů a poté na 2 dny vynechat. Svou týdenní tréninkovou dávku nejlépe rozdělte do dnů, kdy užíváte RESURRECT-P.M.

pro-antium

Hovoří Ronnie Coleman, osminásobný Mr. Olympia:

Během své dlouhé kariéry jsem pořád dokola slýchal: "Ronnie, jak je možné, že tak skvěle rosteš, přestože tak málo spíš?" Každý, kdo mě zná, dobře ví, že chodím spát velmi pozdě a na odpočinek mám minimum času. Jak jsem pak tedy mohl po celá ta léta takhle růst? Odpověď je jednoduchá - spím skutečně velmi tvrdě. Přesně tak. Čím tvrdší je totiž váš spánek, tím méně ho potřebujete. A proto jsem vytvořil RESURRECT-P.M.™

Prvotřídní, vysoce úderná formule RESURRECT-P.M.™ je tvořena jedinečnou kombinací osvědčených účinných složek, které již roky užívám, i některých zcela nových. Klidně při tréninku dejte všem svalům těla pořádně zabrat, nemusíte se ničeho obávat, RESURRECT-P.M.™ vás pak dá zase rychle dokupy.

Probouzejte se odpočatí a svěží. Během vašeho hlubokého spánku si tělo vytvoří ideální hladiny růstového hormonu a testosteronu, vypořádá se s možnými příznaky přetrénování, zregeneruje se a připraví vás na skutečný nárůst svalové hmoty.

Balení: 200g

Doporučené dávkování:

 • K dosažení maximálních výsledků je nejlepší užívat RESURRECT-P.M. na lačný žaludek, přibližně 30 minut před spaním.
 • 1 odměrku smíchejte se 120-180ml vody či jiného nápoje
 • Užívejte 5 dní v řadě a potom na 2 dny vysaďte užívání
 • Nepřekračujte i dávku denně, určeno pro zdravé jedince

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image