Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -12%
 • Katalogové číslo: 007216
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Scitec 100% Casein Complex 2350 g

Scitec 100% Casein Complex 2350 g - směs mléčné bílkoviny (micelární kasein a kaseinát vápenatý) . Kasein je zdroj bílkovin, který se vstřebává pomalu (na rozdíl od rychlých syrovátkových proteinů)

sekce
Proteiny 66-80% bílkovin
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
2350 g

1 450 Kč (sleva 12%)

1 279 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

100% Casein Complex 2350g výrobce Scitec Nutrition

100% Casein Complex je směs mléčné bílkoviny (micelární kasein a kaseinát vápenatý) . Kasein je zdroj bílkovin, který se vstřebává pomalu (na rozdíl od rychlých syrovátkových proteinů), proto je vhodný k užívání zejména před spaním, kdy zásobuje vaše svaly aminokyselinami i během spánku. Je vhodné užít kasein i po tréninku(nikoliv ihned po tréninku), protože působí více antikatabolicky než syrovátkový protein. 100% Casein Complex je také ideální na doplnění příjmu bílkovin kdykoliv během dne, když máte příliš dlouhou pauzu mezi jídly.

Micelární kasein pochází z mléčného proteinového izolátu (MPI). Díky výjimečné vlastnosti micelárního kaseinu je 100% Casein Complex ideálním ke konzumaci před spaním. Vstřebávání a využívání v organismu trvá až 7 hodin, proto se již v noci nemusíte obávat destrukce těžce budované svalové hmoty a můžete klidně spát.

Kasein je speciální typ bílkoviny, která zajistí pozvolné, plynulé, rovnoměrné a dlouhotrvající uvolňování aminokyselin v době, kdy vaše tělo odpočívá a díky obsaženým přírodním enzymům zaručí jejich maximální využití. Kasein, jakožto pomalu travitelný protein, efektivně vyživuje, opravuje, regeneruje a buduje svaly především v noci, když spíte. Lahodný proteinový koktejl pilně pracuje přesčas a připravuje vás na zítřejší trénink.

 • Jedinečný noční protein ze 100% kaseinu
 • Vysoký obsah bílkovin (77 %) v každé dávce
 • antikatabolický protein s postupným uvolňováním a pomalým trávením
 • Obsahuje trávící enzymy
 • Postupná vstřebatelnost a dlouhodobá účinnost
 • Celou noc budete zásobováni kvalitními aminokyselinami

Doporučené dávkování:

 • Rozmíchejte 1 odměrku (30g) v 300 - 4000ml vody nebo mléka
 • Užívejte před spaním a/nebo během dne na doplnění příjmu postupně se uvolňujících bílkovin
 • 100% Casein Complex je také ideální na doplnění příjmu bílkovin kdykoliv během dne, když máte příliš dlouhou pauzu mezi jídly
   

scitec_100_casein_complex

 

Dotaz

 • Jiří Prášil dne 14. 7. 2017 v 10:00 napsal: Reagovat

  Dobrý den, produkt jsem si zakoupil na jiných stránkách, zjistil jsem že na obalu jsou extrémně snížené nutriční hodnoty. Bylo mě řečeno, že výrobce změnil hodnoty a že o tom nevěděli. Tak se chci zeptat jestli je to možné a jestli nutriční hodnoty které máte uvedené na stránkách opravdu sedí. pokud ano, objednal bych si Scitec 100% Casein Complex 2350 g. Je ale taky možné, že stránky patří jednomu majiteli a všude bude stejný problém.

 • Martin dne 17. 7. 2017 v 14:37 napsal: Reagovat

  Dobrý den, ano, hodnoty uvedené na stránkách přesně odpovídají, kolega je nyní ještě upravil, je pravda, že je dávce nyní 22g bílkovin místo 23g, ale to bych jako extrémně snížené nutriční hodnoty neviděl. Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám