Můj účet
Přihlášení
Menu

Scitec Crea-Bomb 660g - grapefruit VÝPRODEJ

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -25%
  • Výprodej

Scitec Crea-Bomb 660g - grapefruit VÝPRODEJ

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

Scitec Crea-Bomb 660g výrobce Scitec Nutrition


VÝPRODEJ Z DŮVODU KRÁTKÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (9/2017)


Kreatinový přípravek CREA-BOMB představuje hybridní koncepci, není to komplexní kreatinová receptura (neobsahuje jiné účinné látky), i přes to je o mnoho účinnější, než klasický kreatinový prášek, protože CREA-BOMB obsahuje 6 speciálně vyvinutých kreatinových forem a je navíc ochucený. Proč by jsi měl užívat křídový prášek, když si tento produkt můžeš zakoupit za skoro stejnou cenu, jako klasické kreatinové přípravky a ne za cenu komplexních kreatinových formulí, navíc ochucené!  Základní koncepcí CREA-BOMBU je, nemuset se zúčastňovat sporných a zbytečných debat o tom, která forma kreatinu je nejlepší. Každému vyhovuje jiná forma, nebo zároveň i více forem kreatinu, které mohou mít odlišné přednosti (v závislosti na tom, s jakou účinnou látkou je chemicky sloučený).

CREA-BOMB je nová univerzální kreatinová receptura pro „bombardování“ vašich svalových buněk! Naše vícesložková receptura obsahuje tri kreatin malát a dikreatin malát, Micron Tecmikronizovaný kreatin mono hydrát, kreatin-etyl-ester, kreatin-orotát, kreatinglukonát. Receptura je obohacená taurinem, anabolickou aminokyselinou pro maximalizaci objemu buněk.

Dávkování:

  • Na každých 15 kg hmotnosti denně 5 g kreatínu . Tyto 5 gramové dávky užívejte v rozdělených dávkách během dne, pokud možno před jídlem a s vysokým obsahem sacharidů. Po "nabíjecí fázi" 5-7 dnech postačí denní dávka 5-10 gramů kreatínu. Každou 5 g dávku rozmíchejte minimálně ve 400 ml vody pro její dokonalé rozpuštění! CREA-BOMB si můžete připravit ráno v dostatečném množství vody a užívat během dne v potřebných dávkách bez znehodnocení.

scitec_100_casein_complex

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Nutriční hodnoty
Jedna dávka: 5.5 g (3/4 odměrky)
Každá dávka obsahuje  
Kalorie 54  
Kalorie z tuků 0  
 
Sacharidy celkem 0.3 g  
Cukry 0.3 g  
 
CREA-BOMB 5000 mg  
Patentovaná vícesložková kreatinová směs
tri-kreatin-malát, kreatin-orotate, di-kreatin-malát, MicronTec mikronizovaný kreatin-monohydrát, kreatin-etylester, kreatin-glukonát
Taurin 385 mg  
Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz