Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 88001
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Scitec Crea-Bomb 660g

Scitec Crea-Bomb 660g - Multi-vektorový matrix obsahuje trikreatín malát a dikreatín malát, Micron Tec mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín-etyl-ester, kreatín-orotát, kreatín-glukonát.

sekce
KREATIN OSTATNÍ
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
660 g

520 Kč (sleva 10%)

468 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Scitec Crea-Bomb 660g výrobce Scitec Nutrition

Kreatinový přípravek CREA-BOMB představuje hybridní koncepci, není to komplexní kreatinová receptura (neobsahuje jiné účinné látky), i přes to je o mnoho účinnější, než klasický kreatinový prášek, protože CREA-BOMB obsahuje 6 speciálně vyvinutých kreatinových forem a je navíc ochucený. Proč by jsi měl užívat křídový prášek, když si tento produkt můžeš zakoupit za skoro stejnou cenu, jako klasické kreatinové přípravky a ne za cenu komplexních kreatinových formulí, navíc ochucené!  Základní koncepcí CREA-BOMBU je, nemuset se zúčastňovat sporných a zbytečných debat o tom, která forma kreatinu je nejlepší. Každému vyhovuje jiná forma, nebo zároveň i více forem kreatinu, které mohou mít odlišné přednosti (v závislosti na tom, s jakou účinnou látkou je chemicky sloučený).

CREA-BOMB je nová univerzální kreatinová receptura pro „bombardování“ vašich svalových buněk! Naše vícesložková receptura obsahuje tri kreatin malát a dikreatin malát, Micron Tecmikronizovaný kreatin mono hydrát, kreatin-etyl-ester, kreatin-orotát, kreatinglukonát. Receptura je obohacená taurinem, anabolickou aminokyselinou pro maximalizaci objemu buněk.

Dávkování:

  • Na každých 15 kg hmotnosti denně 5 g kreatínu . Tyto 5 gramové dávky užívejte v rozdělených dávkách během dne, pokud možno před jídlem a s vysokým obsahem sacharidů. Po "nabíjecí fázi" 5-7 dnech postačí denní dávka 5-10 gramů kreatínu. Každou 5 g dávku rozmíchejte minimálně ve 400 ml vody pro její dokonalé rozpuštění! CREA-BOMB si můžete připravit ráno v dostatečném množství vody a užívat během dne v potřebných dávkách bez znehodnocení.

scitec_100_casein_complex

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám