Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 007036

Scitec Hot Blood 3.0 90 kapslí

Scitec Hot Blood 3.0 90 kapslí - Jestli se chceš dostat na maximální hranici zvětšení objemu svých svalových buněk, zvýšit sílu, energií a mentální fokus, potom si rozehřej svou krev výrobkem HOT BLOOD!

sekce
Anabolizéry před tréninkem
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
90 kapslí

330 Kč (sleva 10%)

297 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Scitec Hot Blood 3.0 90 kapslí výrobce Scitec Nutrition

Pár týdnů po uvedení na trh se HOT BLOOD 3.0 stal bestselerem mezi předtréninkovými anabolizéry!

 • HOT BLOOD Tě zavede k maximální hranici zvětšení objemu svalových buněk, zvýšení síly, energie a mentálního fokusu!
 • 3000mg kreatinový matrix, dále látky podporující NO, buňkové volumizéry, energizéry, nootropní účinné látky!
 • Beta-alanin nové generáce k ještě vyšší podpoře výkonnosti!
 • Komplex zlepšující využití účinných látek!
 • Ochucené, bez cukru a aspartamu!

Hot Blood Vás zavede k maximální hranici zvětšení objemu svalových buněk, zvýšení síly, energie a mentálního fokusu! To vše hlavně díky obsaženým kreatinům, látkám podporujícím NO, buňkovým volumizérům, energizérům a dalším účinným látkám, které dokonale pracují s Vaší svalovou hmotou.

Chcete se stát opravdovou, agresivní bestií s horkou krví v žilách a maximální energií?

Ano? Hot Blood je přesně Vaše správná volba! Hot Blood je jediná předtréninková formule, kterou budete potřebovat! Hot Blood Vám zabezpečí celou dávku této nové formule, zabezpečující energii a napumpování.

Pokud se chcete dostat na maximální hranici zvětšení objemu svalových buněk, zvýšení síly, energie a mentálního fokusu, potom si zahřívejte svou krev pomocí produktu Hot Blood! V porovnání s ostatními energizéry jsou chuťové vlastnosti produktu Hot Blood vylepšeny. Složení výrobku Hot Blood je doplněno o novinku beta-alanin, který je jednou z nejlepších účinných látek nové generace. Dalším komplexem je (Bioperine®, naringin), který zabezpečuje lehčí využití, je složkou i nového produktu G-BOMB. Výhodou naringinu je využití už přijatých užitečných látek v organismu, například prodloužením aktivního využití kofeinu (v tomto konkrétním případě o třetinu).

Beta-alanin účinně zvyšuje hladinu karnozinu ve svalech, čímž se snižuje jejich únava, dochází ke zlepšení výkonnosti a regenerace. Všechny tyto účinky jsou vědecky dokázány. Ne náhodou je beta-alanin považován za nový kreatin!

Balení:90 kapslí – 18 dávek

Doporučené dávkování:

 • užívejte 1 dávku (5 kapslí) 30 minut před tréninkem
 • užívejte na lačno a zapijte dostatečným množstvím tekutin
 • Osobám citlivějším na stimulanty se doporučuje užívat poloviční dávku
 • Jedna dávka obsahuje 290mg kofeinu, nekombinujte s jinými stimulanty

Důležité upozornění: Tento produkt obsahuje složky podporující jeho působení, které mohou ovlivnit i účinky a působení užívaných léků! Doporučujeme konzultaci s lékařem ještě než začnete přípravek užívat!potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.Užívání přípravku se doporučuje jen zdravým osobám! Nedoporučuje se užívat těhotným a kojícím ženám! Formule se doporučuje výhradně jen osobám starším 18 let! Protože přípravek může způsobovat nespavost, neužívejte před spaním. Osoby citlivé na stimulanty by si měli nejprve vyzkoušet citlivost na přípravek užíváním poloviční dávky (může se to týkat každého nového užívatele)!Beta-alanin může způsobovat chvíli po užití podobné pocity jako niacin .Tyto pocity časem ustanou.

scitec-nutrition

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?