Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%

Scitec ISOTEC 1000 g

Trénink s odporem ( posilovací trénink ) , a výkonnostní trénink mohou stejně vyčerpat energetické zásoby organismu , případně mohou způsobit ztrátu vody a elektrolytů .

sekce
Iontové nápoje
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
1000 g

350 Kč (sleva 20%)

280 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Scitec ISOTEC 1000 g

Trénink s odporem ( posilovací trénink ) , a výkonnostní trénink mohou stejně vyčerpat energetické zásoby organismu , případně mohou způsobit ztrátu vody a elektrolytů . Horký a vlhký vzduch tuto skutečnost může jen dále zvyšovat , což může zapříčinit další snížení výkonnosti. Z toho důvodu může být doplňování všech vyčerpaných , životu důležitých látek velmi prospěšné . Isotec Endurance obsahuje sacharidové zdroje " tři - carb " , který je charakteristický tím , že obsahuje sacharidy, vyznačující se 3 odlišnými vlastnostmi. 

Připravený nápoj s obsahem sacharidů a elektrolytů přispívá během déle trvajících výkonnostních tréninků k udržování výkonnosti a výkonu, a ke zvyšování vstřebávání vody. Vitamin C pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému během i po intenzivním tréninku . Tento pozitivní účinek lze dosáhnout denním příjmem 200 mg vitaminu C - na více, než je jeho doporučená denní dávka ( což se nachází v 1 dávce Isotec Endurance ) . Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.*

Z minerálních látek, které Isotec Endurance obsahuje, jich několik přispívá k jednomu nebo i k více najednou z těchto následujících fyziologických účinků *:
- Rovnováha elektrolytů
- Normální metabolismus pro tvorbu energie
- Tlumení únavy a pocitu vyčerpání: svalové-kontrakce a neurotransmise, kam se řadí i srdeční sval
- Normální činnost buněčných membrán
- Normální syntéza bílkovin
- Udržování normálního stavu kostí a zubů

* Vědecky dokázáno tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

Bez obsahu aspartamu!

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. 

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image