Můj účet
Přihlášení
Menu

Scitec Jumbo 2860g - čokoláda

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Scitec Jumbo 2860g - čokoláda

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč ZDARMA)

JUMBO 2860g výrobce Scitec Nutrition

Jumbo znamená velký, Jumbo znamená silný! Je známým faktem, že lidé podceňují svůj kalorický příjem ve fázi diety, ale také přeceňují přijaté množství kalorií v objemové fázi, kdy se snaží nabírat svalovou hmotu. Jinými slovy v objemu jejich příjem živin není dostatečně velký na to, aby zajistil stabilní a znatelné zlepšování. Každý hledá zázračný postup, aniž by si uvědomil zásadní předpoklad svalového růstu - dostatek kvalitních sacharidů jako zdroje energie a proteinů jako stavebních látek. Jumbo je praktickým řešením pro ty, kteří chtějí tento nedostatek kalorií velmi efektivním způsobem eliminovat. 

Gainer určený pro zvyšování objemu buněk a rychlý nárůst kvalitní svalové hmoty. Určen pro všechny skupiny sportovců. JUMBO obsahuje doplňky nezbytné pro růst, výživu a regenraci svalů.

 • Obsahuje 6 druhů sacharidů a další důležité složky jako je Crea-Bomb,G-Bomb, BCAA, Nitrix oxide booster.
 • Unikátní složení energetických sležek, které tvořeí šest druhů sacharidů jako jsou Palatinose, ovesné vločky, dextróza, maltrodextrin, fruktoza a Vitargo.
 • Obsahuje rovněž Anabolic Matrix Crea-Bomb: tri-dicreatin malate,micronized creatine monohydrate, creatine ethyl ester, creatine orotate, creatinegluconate.
 • BCAA - aminokyseliny s větveným řetězcem - BCAA tvoří až 30% z celkového množství aminokyselin svalové tkáně. Na rozdíl od ostatních aminokyselin většina BCAA prochází játry v nezměněné podobě a metabolizuje se především ve svalech. Tam významně snižuje odbourávání svalových bílkovin po vyčerpání sacharidových zdrojů (glykogenu) při intenzivním tréninku a cvičení. BCAA podporují uvolňování růstového hormonu a inzulinu a napomáhají udržovat optimální hladinu testosteronu a kortisolu. Tím vytvářejí podmínky pro anabolický proces, který vede k regeneraci a růstu aktivní svalové hmoty.
 • Pokud JUMBO užijete ihned po tréninku, kdy se organismus snaží doplnit odbourané bílkoviny a nosiče energie, dodáte tělu vše potřebné, aby mohl být nastarován proces růstu svalové hmoty.

Doporučené dávkování:

 • pro dosáhnutí nejlepšího výsledku užívejte v průběhu dne 1 denní dávku (4 a čtvrt odměrky = 220 g) gaineru Jumbo v závislosti na tělesné hmotnosti a celkovém energetickém výdeji
 • 1 denní dávku ( 220g) rozdělte do několika dávek během dne (např 2 odměrky cca 100g dopoledne mezi jídly a druhou dávku 2 odměrky po tréninku
 • lze jej užívat také před tréninkem, po tréninku nebo v jeho průběhu
 • každá dávka (1 odměrka) je doporučena rozpouštět ve 100 ml tekutiny

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

Velikost balení: 2860g

scitec_jumbo

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Tabulka nutričních hodnot:  220 g
energetická hodnota 915 kcal
bílkoviny 50 g
sacharidy 136 g
cukry 86 g
vláknina 1 g
tuky 6,9 g
nasycené mastné kyseliny 1,6 g
cholesterol 114 mg
sodík 103 mg
draslík 365 mg
"6-Carb" Matrix 149 g
dextróza, palatinóza (isomaltulóza), ovesná mouka, maltodextrin, fruktóza, škrob Waxy maize  
Jumbo Extra Ingredient Matrix 8808 mg
Proprietary Crea Bomb 5610 mg
kreatin monohydrát, mikronizovaný kreatin monohydrát, kreatin citrát, kreatin fosfát, kreatin pyruvát
Hemo-NO Matrix 1055 mg
L-arginin, L-ornitin, alfa ketoglutarát vápníku  
Jumbo Amino Select Matrix 957 mg
L-glutamin, L-alanin  
BCAA Xpress 100% Pure Essential Amino Acid Complex 940 mg
L-leucin, L-isoleucin, L-valin  
Support complex 240 mg
uhličitan hořečnatý, bioperin  

Složení: ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát, dextróza, ovesná mouka, palatinóza (isomaltulóza), maltodextrin, fruktóza, kukuřičný škrob, kreatin monohydrát, aroma (vanilka), L-glutamin, L-arginin báze, L-leucin, mikronizovaný kreatin monohydrát, uhličitan hořečnatý, L-isoleucin, L-valin, barvivo riboflavin, alfa ketoglutarát vápenatý, L-ornitin HCl, kreatin citrát, kreatin fosfát, kreatin pyruvát, L-alanin, BioPerin (pepřový extrakt)

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 4. 12. 2014 v 15:40
  Fitness007.cz
  Reagovat
  [quote name="Patrikos"]Dobrý den, chtěl bych se poradit o výběru suplementace. Potřeboval bych nadhodit nějaké další kila (v současné době 73kilo / 177cm), cvičím 4 měsíce. Bylo mi doporučeno ve výběru gainer a konkrétně tento typ..

  Dobrý den,

  ano, gainer mohu doporučit, spíše bych volil Jumbo Professional, má vyšší obsah bílkovin a látek jako creatin, glutamin..
  dávkování je závislé především na vašem příjmu bílkovin a sacharidů z běžné stravy, nejdříve je potřeba si alespon zhruba spočítat příjem bílkovin a sacharidů z běžné stravy a dle toho upravit dávkování, podrobný popis naleznete v poradně ve článku [url]https://www.fitness007.cz/narust-svalove-hmoty/proteiny-davkovani[/url] a [url]https://www.fitness007.cz/narust-svalove-hmoty/gainer-nebo-li-sacharidak-kolik-a-kdy-uzivat[/url]
  Přeji pěkný den
 • 10. 10. 2013 v 06:40
  Fitness007.cz
  Reagovat
  Odpověď Joy:Dobrý den,

  byl mi doporučen produkt scitec jumbo a scitec whey protein.

  Chci se zeptat na správné dávkování s tím, že já cvičím večer a to po 19hod...

  Dobrý den,

  dávkování je závislé především na vašem příjmu bílkovin a sacharidů z běžné stravy, nejdříve je potřeba si alespon zhruba spočítat příjem bílkovin a sacharidů z běžné stravy a dle toho upravit dávkování, podrobný popis naleznete v poradně ve článku [b][url]https://www.fitness007.cz/narust-svalove-hmoty/proteiny-davkovani[/url][/b]. Užívat po tréninku gainer i protein je zbytečné, pokud máte převážně silový trénink bez většího energetického výdaje, doporučuji večer po tréninku spíše protein.

  Přeji pěkný den
 • 9. 10. 2013 v 13:37
  Joy
  Reagovat
  Dobrý den,

  byl mi doporučen produkt scitec jumbo a scitec whey protein.

  Chci se zeptat na správné dávkování s tím, že já cvičím večer a to po 19hod.

  Jumbo 1odměrku bych bral hodinu před tréninkem a 1odměrku po tréniku?
  Protein bych bral ráno, po tréninku a před spaním.

  Je toto dávkování v pořádku a dostačující (měřím 178 a vážím cca74kg), hlavně jestli není špatné brát sacharid ve 20hod.(po tréninku) pozdě.

  Děkuji
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz