Můj účet
Přihlášení
Menu

Scitec Jumbo Professional 3240 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -22%

Scitec Jumbo Professional 3240 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
3240 g čokoláda
1 069 Kč
Momentálně nedostupné
1 069 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

Jumbo Professional 3240 g výrobce Scitec Nutrition


VÝPRODEJ Z DŮVODU PROŠÉHO DATA MINIMÁNÍ TRVANLIVOSTI (3/2018)


Jumbo znamená velký, Jumbo znamená silný! Je známým faktem, že lidé podceňují svůj kalorický příjem ve fázi diety, ale také přeceňují přijaté množství kalorií v objemové fázi, kdy se snaží nabírat svalovou hmotu. Jinými slovy v objemu jejich příjem živin není dostatečně velký na to, aby zajistil stabilní a znatelné zlepšování. Každý hledá zázračný postup, aniž by si uvědomil zásadní předpoklad svalového růstu - dostatek kvalitních sacharidů jako zdroje energie a proteinů jako stavebních látek. Jumbo je praktickým řešením pro ty, kteří chtějí tento nedostatek kalorií velmi efektivním způsobem eliminovat.

Už jsme dokázali pravdivost tvrzení, že „JUMBO = VELKÝ! JUMBO =SILNÝ!“ Původní JUMBO bylo navrženo pro ty, kdo mají velmi rychlou látkovou výměnu (hardgainers) a mají vysokou spotřebu energie po dobu fyzické aktivity. Poměr živin v tomto produktu byl stanovený podle těchto zásad. Kvalita a účinnost zabezpečily úspěch produktu a dali podnět na vývoj nové, specifické receptury pro ty, kteří mají normální, nebo atletickou látkovou výměnu, aby byli splněné nároky typického
kulturistického tréninku.

Do JUMBO rodiny tak přibyl druhý člen: JUMBO PROFESSIONAL. Procentuální poměry v JUMBO PROFESSIONAL byli pozměněné v prospěch bílkovin. Receptura zabezpečuje 52 g kvalitních bílkovin (zvýšené množství), přičemž každá dávka má hmotnost 162 g. Obsah kalorií a sacharidů v jedné dávce je menší, jestliže cílová skupina jich kvůli tělesné stavbě a aktivitě potřebuje v menším množství. JUMBO PROFESSIONAL obsahuje „6-CARB“ směs sacharidů, která obsahuje pomalu i rychle vstřebatelné uhlohydráty, mezi nimi: oves, PalatinoseTM a Vitargo®. Anabolická směs „JUMBO-SIZE“ prošel dalším vývojem a zvýšil se jeho obsah v dávce!

Scitec_jumbo_professional_2

JUMBO PROFESSIONAL byl navržený na bázi rychle se vstřebávajícího mléčného proteinu tak, aby byl podle nejnovějších vědeckých směrnic vhodný na užití před, v průběhu i po tréninku. Tradičně pevné jídlo zabezpečí zdroje bílkovin s pomalou absorpcí, proto je daný přísun aminokyselin do krevního oběhu po jídle po dobu 4 – 6 hodin, proto je praktické vytvářet receptury doplňkové výživy z proteinů s rychlým vstřebáváním, hlavně, když stravu chceme přijímat při trénincích pro dosažení optimálních výsledků. Výrobek neobsahuje aspartam!

Doporučené dávkování:

 • pro dosáhnutí nejlepšího výsledku užívejte v průběhu dne minimálně 1 dávku (3 a 1/3 = 162 g) gaineru Jumbo Professional v závislosti na tělesné hmotnosti a celkovém energetickém výdeji
 • rozdělte do několika dávek během dne
 • lze jej užívat také před tréninkem, po tréninku nebo v jeho průběhu
 • každá dávka (1 odměrka) je doporučena rozpouštět ve zhruba 100 ml tekutiny
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Nutriční hodnoty: Jedna dávka: 162 g (cca 3 1/3 odměrky)
Každá dávka obsahuje
Kalorie 673
Kalorie z tuků 54
Tuky celkem 6 g
Nasycené tuky 2 g
Cholesterol 60 mg
Sodík 73 mg
Draslík 63 mg
Sacharidy celkem 85 g
Cukry 24 g
Vlákniny 3 g
Bílkoviny 52 g
“6-CARB” směs 84 g
Ovesná mouka, Palatinose™ [tvarovací směs sacharidů s časovanou absorpcí a s nízkým glykemickým indexem], dextróza, maltodextrin, Vitargo® [speciální, patentovaná směs sacharidů s vysokou molekulovou hmotností: průměrná molekulová hmotnost 500,000-700,000], fruktóza.
 
“JUMBO-SIZE” PROFESSIONAL anabolická směs 12000 mg
- CREA-BOMB víceložková, tvarovací, kreatinová směs - 6 efektívních forem kreatinu: tri-kreatin-malát, di-kreatin-malát, MicronTec mikronizovaný kreatin-monohydrát,kreatin-etyl-ester (CEE), kreatin-orotát, kreatin-glukonát.

- G-BOMB vícesložková, glutaminová super směs
acetylovaný analog glutaminu (N-acetyl-L-glutamin), volná forma aminokyseliny (L-glutamin), esterifikovaná molekula (glutamin-etyl-ester), stabilní glutamin dipeptid (Alanyl-L-glutamin).

- JUMBO POWER směs pro zvýšení výkonnosti
L-taurin, beta-alanin, G-KICK (Glycin-L-Arginin-Alfa-Ketoizokaproát), citrulin-malát

- BCAA XPRESS 100% čistý komplex esenciálních aminokyselin
L-leucin, L-izoleucin, L-valin.

- HEMO-NO multi vícesložková NO směs pro zvýšení napumpovanosti a žilnatosti
L-arginin, arginin-alfa-ketoglutarát 1:1, glycin L-arginin-alfa-ketoisokaproát, ornitin-alfa-ketoglutarát.
 
Na zvýšení absorpce 21 mg
Naringin, BioPerine® (piperin)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Složení: 6-carb matrix (Palatinose - isomaltulosa, ovesná mouka, dextróza, maltodextrin, fruktóza, Vitargo), ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, Jumbo size anabolický matrix - Crea-Bomb kreatinová matrix (trikreatin malát, kreatin monohydrát, kreatin ethyl ester, kreatin orotát, kreatin glukonát), G-BOMB glutaminové matrix (N-acetyl-l-glutamin, glutamin ethyl ester, l-alanyl-l-glutamin), Jumbo Power matrix (taurin, beta-alanin, G-kick / glycin-arginin-ketoizokaproát kalcium , citrulin malát), HEMO-NO matrix (arginin AKG, arginin ketoizokaproát, ornitin AKG), naringin, Bioperine, aroma, náhradní sladidla acesulfam K a sukralóza.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 14. 3. 2017 v 20:42
  Jan
  Reagovat
  Proboha lidi, "nabírat" se píše s měkkým!
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz