Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -32%
 • Katalogové číslo: 0071007

Scitec Mass 4500 g

Scitec Muscle Gainer Mass 4500 g - Velmi účinný objemový přípravek pro budování čisté svalové hmoty s minimálním přírůstkem tuku.

sekce
Sacharidy do 15% bílkovin
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
4500 g

950 Kč (sleva 32%)

649 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyberte variantu

více o produktu

Muscle Gainer Mass 4500g výrobce Scitec Nutrition

Velmi účinný objemový přípravek pro budování čisté svalové hmoty s minimálním přírůstkem tuku. Produkt MASS doporučujeme začínajícím a mírně pokročilým sportovcům. Je to lehce stravitelný doplněk stravy pro zvýšení výkonu a nárůstu kvalitní svalové hmoty.

Výrobek obsahuje syrovátkovou bílkovinu, která potvrdila svoje jednoznačné prvenství mezi proteiny pro kulturisty. Dodává okamžitou energii, obsahuje rychle vstřebávající se sacharidové komponenty. Je to ideálny doplněk před, v průběhu i po tréninku! Uhlohydrátovou složku tvoří dextróza a maltodextrin. V každé dávce jsou navíc vitamíny, které zajišťují doplnění potřebných vitaminů pro organismus po tréninku. Mass můžeme užívat i místo stravy, protože tak přijmeme nápoj s naplánovaným množstvím kalorií, jehož účinek je jednoznačnější, než u narychlo zkonzumovaného jídla.

Doporučené dávkování:

 • smíchejte 50 g produktu s 300 ml vody, džusu nebo mléka
 • můžete pít několik porcí denně v závislosti na Vaší tělesné hmotnosti a na energetické náročnosti
 • doporučujeme užít do 30 minut po tréninku, kdy se organismus snaží doplnit odbourané bílkoviny a nosiče energie

Scitec-100-whey-protein

 

DOTAZY / RECENZE

 • Jiří Hanzl dne 15. 8. 2017 v 00:08 napsal: Reagovat

  Dobrý den, před několika dny jsem si objednal tento gainer. Stále a čím dál víc mi však vrtá hlavou, jestli má nějaký efekt používat tento produkt, když obsahuje z 95% pouze jednoduché cukry. Chci se tudíž zeptat, zda to není stejné, jako bych snědl čistý cukr?

 • Martin dne 15. 8. 2017 v 15:37 napsal: Reagovat

  Dobrý den, produkt obsahuje cca 10% bílkovin, nejvíce je v něm zastoupena dextroza, cukrů obsahuje cca 78%, takže to rozhodně není stejné, tento gainer slouží především na doplnění energie po energeticky náročném tréninku. Samozřejmě jsou na trhu daleko kvalitnější produkzy, jedná se o jeden z nejlevnějších gainerů, tomu odpovídá i složení. Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?