Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 007122

Scitec Mega BCAA 1400 90 kapslí

Scitec Mega BCAA 1400 90 kapslí - nejdůležitější anabolické a antikatabolické esenciální aminokyseliny pro podporu růstu svalů a proti odbourávání svalové hmoty.

sekce
Aminokyseliny BCAA
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
90 kapslí

350 Kč (sleva 10%)

315 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Mega BCAA 1400 90 kapslí výrobce Scitec Nutrition

Aminokyseliny s větveným řetězcem (BCAA) patří mezi esenciální na základě dvou hledisek: v první řadě proto, že si je organismus nedokáže vyrobit. V druhém případě proto, že vlivem stresu (po tréninku nebo v případě nedostatku potravy) využívá svalstvo právě tyto aminokyseliny (energie, antikatabolický účinek).


1 kapsle obsahuje Mega dávku 1250mg BCAA + vitamin B5, B6 a B12!


Informace výrobce:

Leucin je jednou z esenciálních aminokyselin patřících do skupiny BCAA. Podle nejnovějších výsledků vědeckých studií je L-leucin jedna z nejdůležitějších větvených aminokyselin, protože se přímo podílí na stimulaci syntézy bílkovin ve svalové tkáni. Vysoká hladina L-leucinu je pro svalové buňky anabolickým signálem. Leucin podporuje regeneraci a brání odbourávání svalové hmoty (má tedy antikatabolické účinky). Doplňovaní leucinu se pro jeho pozitivní účinky osvědčilo i při zvýšeném příjmu bílkovin, dokonce i při dávkování rychle využitelných proteinů. V průběhu intenzivní fyzické zátěže je svalstvo schopné využít aminokyseliny BCAA i jako zdroj energie.

scitec_mega_bcaa_1400

Z tohoto důvodu mají větvené aminokyseliny BCAA energizující, anabolické a antikatabolické účinky. Vitamíny B5, B6 a B12 patří také mezi esenciální výživné látky, které sehrávají důležitou roli při metabolismu bílkovin, sacharidů, tuků a jsou důležité pro správnou funkci krevních destiček. Podílejí se též na optimalizaci krevního oběhu, hormonálních změn, imunitního systému a správné činnosti mozku a celé nervové soustavy.

Doporučené dávkování:

 • 1 dávka = 2 kapsle
 • užívejte 1 - 2 dávky BCAA 1400 denně před a po tréninku

DOTAZY / RECENZE

 • Fitness007.cz dne 24. 3. 2015 v 17:22 napsal: Reagovat

  [quote name="Ales Hampl"]Dobry den, mám dotaz. Mohu užívat tento produkt společně s Whey Protein Professional Scitec?[/quote]

  Dobrý den,

  ano, v kombinaci není žádný problém, pouze je třeba zohlednit, že protein obsahuje aminokyseliny BCAA také.

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 11. 11. 2014 v 10:58 napsal: Reagovat

  [quote name="rfsfdfd"]Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli je možné, tento výrobek užívat společně s termogením spalovačem od Aminostaru?[/quote]

  Dobrý den,

  ano, kombinace spalovače na redukci hmotnosti a BCAA na ochranu svalové hmoty a regeneraci je vhodná.

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám