Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 42018

Scitec TRANS-X 908g

Scitec TRANS-X 908g - Transportní systém na bázi creatinu a ribosy pro nárůst objemu buněk. Jedná se o nejlepší anabolický suplement pro rychlý nárůst síly a objemu svalů. Silná 12 gramová dávka creatinu spolu s ribosou vytvoří dokonalý synergický efekt.

sekce
Kreatinové transportní systémy
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
908 g

340 Kč (sleva 10%)

306 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyberte variantu

více o produktu

TRANS-X 908g výrobce Scitec Nutrition

Trans-X představuje transportní objemový systém pro nové tisíciletí. Obsahuje všechny důležité látky pro objem buněk a regeneraci ATP zkombinovaný do transportního systému třetí generace.

Jedná se o nejlepší anabolický suplement pro rychlý nárůst síly a objemu svalů. Silná 12 gramová dávka creatinu spolu s ribosou vytvoří dokonalý synergický efekt. Dále jsou přidány také dostatečně velké dávky glutaminu, argininu a taurinu, které dovedou udržet organismus ve fázi anabolismu a posílí imunitní systém.

Základem transportního systému třetí generace je 81 g dextrózy. Dextróza urychlí a zesílí insulinovou reakci, která umožní organismu využít všechny anabolické složky v Trans-X. Navíc pokud ho budete užívat v přesně stanovených časových intervalech, což je ihned po tréninku a ráno po probuzení, pak naše kombinace dokáže maximálně naplnit vyčerpané zásoby svalového glykogenu. Hlavní charakteristickou látkou tohoto transportního systému je kyselina lipoová, která je jednoduchým a účinným stimulantem insulinu. Trans-X je nejdokonalejším produktem pro neuvěřitelně rychlý nárůst svalové hmoty a síly.

Dávkování:

  • V závislosti na vaší tělesné hmotnosti a individuální potřebě creatinu podle typu tréninku - dávkujte poloviční (50 g) nebo celou (100 g) dávku 2x denně a to ráno po probuzení a po tréninku během prvních 5 dnů (nabíjecí fáze).( 1 dávka - 50g cca 3/4 odměrky)
  • V dalších dnech během udržovací fáze 1 dávku po tréninku nebo ráno ve volných dnech.
  • TRANS-X obsahuje velké množství účinných látek, proto ho rozmíchejte v nejméně v 450ml vody a pijte dostatečné množství tekutin po celý den!

Velikost 1 dávky: 1 - 2 odměrky (100 g) záleží na tělesné hmotnosti, vyspělosti cvičence a intenzitě tréninku

Balení: 908 g

scitec-nutrition

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?