Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 3301
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Scitec Volumass Professional 1200 g

Scitec Volumass Professional 1200 g - Technologicky nejvyspělejší produkt pro budování svalové hmoty a regeneraci.

sekce
Sacharidy 30% a více bílkovin
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
1200 g

650 Kč (sleva 10%)

585 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

 Scitec Volumass Professional 1200g

Technologicky nejvyspělejší produkt pro budování svalové hmoty a regeneraci

Volumass 35 Professional je základním nenahraditelným produktem pro všechny fyzicky aktivní jedince. Volumas 35 byl naším nejúspěšnějším výrobkem a Volumass 35 Professional je jeho technologicky zdokonaleným nástupcem. Trénink ztrácí smysl, pokud po něm nedojde k regeneraci a nejsou dodány výživné látky pro růst a kvalitu svalů. Nyní nabízíme univerzální kombinaci uhlohydrátů, proteinů, aminokyselin a dalších potřebných látek, které vám zajistí plné využití tréninkového snažení. Náš produkt obsahuje nejlepší syrovátkové proteiny, pocházející z vysoce kvalitního ultrafiltrovaného proteinového koncentrátu a z mikrofiltrovaného izolátu, získaného nejnovější patentovanou technologií. Volumass 35 Professional obsahuje lehce stravitelné sacharidy, schopné rychle doplnit glykogenové zásoby, a tak zvýšit využití dalších živin.

Hlavním přínosem je použití speciálního sacharidu zn. Palatinose, který se vstřebává pomalu, bez vlivu na hladinu inzulínu (má nízký glykemický index). Zajišťuje tak stálý přísun energie a brání poklesu hladiny krevního cukru. Creatin, obsažený v přípravku, je nejefektivnějším nekalorickým doplňkem pro budování svalů. Jako součást svalových buněk dodává energii pro pohyb svalů a současně zvětšuje jejich objem. Je pro ně maximálním anabolickým signálem. Creatin použitý v tomto výrobku je dokonalejší. Jde o náš špičkový produkt ATTACK multi-vector , kreatinovou matrici (matrix). Volumass 35 Professional obsahuje více než 10 000 mg BCAA a 8 000 mg glutaminu v 1 dávce, v podobě naší super slavné G-BOMB glutaminové formy. Tato obsahuje víc různých stabilních a lépe biologicky využitelných glutaminů. Náš produkt je dále obohacen taurinem, taurin ethyl esterem a fosfáty. Každá jednotlivá dávka poskytuje 50% doporučené denní dávky vitamínů. Neobsahuje aspartam. Volumass 35 Professional je kompletní instantní výživou pro vaše svaly. Její složení odpovídá vědeckým výzkumům.

Dávkování: smíchejte 1 dávku Volumass 35 professional s 500 ml vody nebo nízkotučného mléka. Nejvhodnější doba pro konzumaci a využití pro svaly je do 30 minut po tréninku. Je možné ho použít také jako náhradu 1 denního jídla.

Příchutě: Trojitá čokoláda
Balení: 1200 g

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám