Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 33011

Scitec Volumass Professional 2950g čokoláda

Scitec Volumass Professional 2950g - Technologicky nejvyspělejší produkt pro budování svalové hmoty a regeneraci. Univerzální kombinaci uhlohydrátů, proteinů, aminokyselin a dalších potřebných látek, které vám zajistí plné využití tréninkového snažení.

sekce
Sacharidy 30% a více bílkovin
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
2950 g

1 450 Kč (sleva 10%)

1 299 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Volumass Professional 2950g výrobce Scitec Nutrition

Technologicky nejvyspělejší produkt pro budování svalové hmoty a regeneraci

Volumass 35 Professional je základním nenahraditelným produktem pro všechny fyzicky aktivní jedince. Volumas 35 byl naším nejúspěšnějším výrobkem a Volumass 35 Professional je jeho technologicky zdokonaleným nástupcem. Trénink ztrácí smysl, pokud po něm nedojde k regeneraci a nejsou dodány výživné látky pro růst a kvalitu svalů. Nyní nabízíme univerzální kombinaci uhlohydrátů, proteinů, aminokyselin a dalších potřebných látek, které vám zajistí plné využití tréninkového snažení. Náš produkt obsahuje nejlepší syrovátkové proteiny, pocházející z vysoce kvalitního ultrafiltrovaného proteinového koncentrátu a z mikrofiltrovaného izolátu, získaného nejnovější patentovanou technologií. Volumass 35 Professional obsahuje lehce stravitelné sacharidy, schopné rychle doplnit glykogenové zásoby, a tak zvýšit využití dalších živin.

Hlavním přínosem je použití speciálního sacharidu zn. Palatinose, který se vstřebává pomalu, bez vlivu na hladinu inzulínu (má nízký glykemický index). Zajišťuje tak stálý přísun energie a brání poklesu hladiny krevního cukru. Creatin, obsažený v přípravku, je nejefektivnějším nekalorickým doplňkem pro budování svalů. Jako součást svalových buněk dodává energii pro pohyb svalů a současně zvětšuje jejich objem. Je pro ně maximálním anabolickým signálem. Creatin použitý v tomto výrobku je dokonalejší. Jde o náš špičkový produkt ATTACK multi-vector , kreatinovou matrici (matrix).

Volumass 35 Professional obsahuje více než 10 000 mg BCAA a 8 000 mg glutaminu v 1 dávce, v podobě naší super slavné G-BOMB glutaminové formy. Tato obsahuje víc různých stabilních a lépe biologicky využitelných glutaminů. Náš produkt je dále obohacen taurinem, taurin ethyl esterem a fosfáty. Každá jednotlivá dávka poskytuje 50% doporučené denní dávky vitamínů. Neobsahuje aspartam. Volumass 35 Professional je kompletní instantní výživou pro vaše svaly. Její složení odpovídá vědeckým výzkumům.

Dávkování:

 • smíchejte 1 dávku (100g - 2,5odměrky) Volumass 35 professional s 500 ml vody nebo nízkotučného mléka.
 • Nejvhodnější doba pro konzumaci a využití pro svaly je do 30 minut po tréninku.
 • Je možné ho použít také jako náhradu 1 denního jídla.

Příchutě: Trojitá čokoláda
Balení: 2950g 

scitec

DOTAZY / RECENZE

 • Fitness007.cz dne 6. 10. 2014 v 16:04 napsal: Reagovat

  [quote name="Robin Seibert"]Dobrý den, chtě jsem se Optát jestly je možný užívat tento protein,když se snažím zhubnout?když tak bych prosil o radu jaký použít u hubnutí.[/quote]

  Dobrý den,

  uvedený produkt není protein ale gainer ( má větší obsah sacharidů než bílkovin), není moc vhodný(obsahuje větší množství sacharidů), pokud se snažíte zhubnout a potřebujete doplnit denní příjem bílkovin, hledejte v kategorii [url]https://www.fitness007.cz/e-shop/sportovni-vyziva/proteiny/proteiny-81-a-vice-bilkovin[/url]

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám