Můj účet
Přihlášení
Menu

Smartlabs Triade BCAA 400 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Smartlabs Triade BCAA 400 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
400 g ananas
690 Kč
skladem
690 Kč
400 g pomeranč
690 Kč
Momentálně nedostupné
690 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

Smartlabs Triade BCAA 400 g

Smartlabs Triade je primárně předtréninkový stimulant obsahující komplex esenciálních aminokyselin BCAA v poměru 4:1:1 (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), Citrulinu a Beta-Alaninu v účinném množství.

S ohledem na mimořádně vysoký podíl BCAA je ovšem vhodný též jako potréninkový nápoj. Množství a poměr účinných látek vychází z klinických studií.

Aminokyseliny BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) patří mezi esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které nelze v organizmu syntetizovat, musí se získat potravou nebo štěpením tkáňových bílkovin. Pro lidský organismus jsou nepostradatelné, přičemž tvoří 35% všech aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Protože jsou dobrým zdrojem energie a chrání svalovou hmotu před devastací, je v případě intenzivní fyzické zátěže či sníženého energetického příjmu nezbytné doplňovat je prostřednictvím doplňků stravy.

L-Citrulline je neesenciální aminokyselina potřebná k proteinovým syntézám. Snižuje únavu při tréninku a bolestivost svalů po tréninku, zvyšuje anaerobní výkon a má pozitivní efekt na zvýšení tréninkového objemu.

Beta-Alanine je neesenciální aminokyselinou, která reguluje hladinu glukózy během fyzické zátěže, uskladňuje zdroj glukózy v játrech a svalech.Má pozitivní efekt zejména na svalovou vytrvalost a následně na nárůst čisté svalové hmoty a úbytek tuku.

Dávkování: Rozmíchejte 1 dávku (20 g) v 500 ml vody. Užívejte před, během tréninku nebo kdykoliv během dne. 

Balení: 400 g

Dávka: 20 g

Počet dávek v balení: 20

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Potravina vhodná zejména pro sportovce. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Nutriční hodnoty

100 g

20 g

Energetická hodnota:

358,46 kcal/1524,24 Kj

58 kcal/246 kcal

Bílkoviny

72,18 g

24,5 g

Tuky

0,68 g

0,14 g

Sacharidy

11,00 g

2,2 g

Organické kyseliny

6,54

1,3 g

L- Leucin

41,65 g

8,3 g 

L- Isoleucin

11,10 g

2,2 g

L- Valin

10,96 g

2,2 g

L-Citrulin DL malát

15,00 g

3 g

Beta Alanin

10,00 g

2 g

 

Složení: 

Pro příchuť malina, višeň: směs větvených aminokyselinBCAA instant 4:1:1 ( L- Leucin , L- Isoleucin, L- Valin , sójový lecitin ) , L-Citrulline DL malát, Beta alanin, glukóza , protispékavá přísada : rostlinný stearan hořečnatý , přírodně identické aroma , přírodní barvivo červená řepa , sladidlo Sukralóza: PureSucra

Pro příchuť ananas, pomeranč: směs větvených aminokyselinBCAA instant 4:1:1 ( L- Leucin , L- Isoleucin, L- Valin , sójový lecitin ) , L-Citrulline DL malát, Beta alanin, glukóza , protispékavá přísada : rostlinný stearan hořečnatý , přírodně identické aroma , přírodní barvivo Beta karoten , sladidlo Sukralóza: PureSucra

 

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz