Můj účet
Přihlášení
Menu

Fitness balíčky

Vyberte fitness balíček, který je sestavený na míru pro fitness sportovce, ale i rekreační cvičence. Potřebujete fitness balíček pro muže nebo hubnoucí fitness balíček pro ženy? Sestavili jsme pro vás balíčky z těch nejlepších produktů a za výhodnější cenu. 

Startovací fitness balíček pro všechny sportovce je ideální pro všechny, kteří rádi posilují a cvičí a rádi by podpořili regeneraci a doplnili živiny. V tomto fitness balíčku najdete kvalitní syrovátkový protein, který je ideální po cvičení nebo jako svačina během dne, kvalitní multivitamin, protože i vitamíny a minerály se podílejí na kvalitní výkonu, a hořčík bisglycinát v chelátové formě, který přispívá k normální činnosti svalů, kostí, zubů, ale i nervové soustavy a psychické činnosti. 

Startovací fitness balíček pro hubnutí je ideální nejen pro ženy. V balíčku najdete vše, co je důležité, pokud se snažíte o redukci hmotnosti. Nechybí kvalitní protein, který neobsahuje žádný tuk, cukr, ale ani laktózu. Tento protein je ideální po cvičení nebo jako svačina. Součástí balíčku je také komplexní spalovač tuků, který je složený z přírodních extraktů pro maximální podporu redukce hmotnosti. Základ tvoří kombinace extraktů ze zeleného čaje, kopřivy indické, synefrinu, cejlonské skořice a kajenského pepře pro účinné spalování tuků. V neposlední řadě v balíčku najdete kvalitní multivitamin, který je v redukci nepostradatelný, protože díky kalorickému deficitu přicházíme o příjem živin, které úzce souvisí s výkonem i imunitním systémem.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 13 produktů
  • Značky
  • Příznaky
  • velikost balení
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: