Můj účet
Přihlášení
Menu

Stacker 3 XPLC 100 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -25%

Stacker 3 XPLC 100 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

Stacker 3 XPLC 100 kapslí

Stacker 3 je navržený tak, aby pomáhal optimalizovat pomalejší metabolismus, a proto nabízí nejsilnější termogenní odezvu. Tento doplněk Stacker 3 pomáhá zvyšovat hladinu energie a zároveň podporuje metabolismus. Zmiňovaný termogenní efekt je potřebný při kontrole tělesné váhy. Při svém uvedení na trh zaznamenal neopakovatelnou odezvu v USA. Stacker 3 XPLC vytváří tu nejsilnější termogenní odezvu.

Informace výrobce:

Již starší studie dokázaly, že kombinace kofeinu, efedrinu a aspirinu (ECA) je nejlepší cestou k efektivnímu zhubnutí. A proto právě starý Stacker obsahoval přírodní varianty těchto prvků. V roce 2004 však vědci zjistili, že 6´7´- dihydroxidbergamottin je několikanásobně silnější než aspirin. Synergický efekt bergamottinu je silnější a trvá déle. Kofein i kapsaicin jsou dobře absorbované do tělních buněk.

Camellia sinensis (čajovník čínský): část vlastní směsi, 195 mg v jedné kapsli

Výluh z čínského čajovníku je jedním z nejkonzumovanějších nápojů na světě, který je zároveň již po staletí využívaný jako lék v zemích Dálného Východu. Užívání tohoto extraktu na sebe váže mnoho léčivých účinků. Aktivními látkami této rostliny jsou vedle kofeinu polyfenoly (katechiny) a flavonoly, které mají silné antioxidační účinky. Obsahuje několik důležitých katechinů: epikatechin (EC), epigallokatechin (EGC), epikatechin galát (ECG) a epigallokatechin galát (EGCG). EGCG je nejsilnější mezi katechiny a jeho antioxidační účinek je šedesátkrát větší než účinek vitamínu C nebo E.

Yerba mate (indiánské maté): část vlastní směsi, 195 mg v jedné kapsli

Není pochyb, že Yerba mate je efektivní stimulátor posilňující organismus jak po fyzické, tak i po psychické stránce.

Kapsaicin: část vlastní směsi, 195 mg v jedné kapsli

Japonským vědcům se podařilo dokázat, že kapsaicin napomáhá spalování tuků a že po užití jeho extraktu svaly šetří glykogen. To je způsobeno nárůstem hladiny adrenalinu a noradrenalinu v krvi. Jiná studie, která vznikla před pěti lety, ukázala, že ihned po užití kapsaicinu hladina adrenalinu a noradrenalinu nejprve poklesne a začne stoupat za dvě hodiny. Po těchto dvou hodinách je množství triglyceridů (tuku) v krvi nejvyšší, což tělu umožňuje spálit tolik tuku, kolik je to jen možné.

Kofein: 200 mg v jedné kapsli

Stimuluje buněčný metabolismus zastavením činnosti cyklonukleotidů fosfodiesterázy. Kofein je přírodní léčivo, které stimuluje činnost nadledvinek a tím vyvolá reakci „boje nebo útěku". Nadledvinky do krevního oběhu postupně uvolňují epinefrin, norepinefrin a kortizol. V průběhu krátkého časového úseku se v organismu nahromadí velké množství energie, což zvýší ostražitost, intenzitu i sílu.

Je vědecky dokázáno, že zastavení činnosti cyklonukleotidů fosfodiesterázy blokováním receptorů adenosinu zdvojnásobuje rychlost uvolňování tukových zásob z lidského organismu. Výsledkem je snížení aktivity adenylcyklázy a lepší uvolňování tuků, což má za následek zvýšení jejich spalování až o 40%.

Doporučené dávkování:

  • 1 cps Stacker 3 denně po jídle
  • nepřekračujte 3 cps denně

 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle
základní směs 195 mg
6´7´- dihydroxidbergamottin  
kapsaicin  
Camelia sinensis green (60 % polyfenolů)  
Yerba mate  
guarana  
kofein 200 mg

Informace:potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz