Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -29%
  • Katalogové číslo: 077012

Survival Creatin Fair Power 300 g

Survival Creatin Fair Power 300 g - kreatin monohydrát patří k nejosvědčenějším doplňkům sportovní výživy pro znatelný nárůst kvalitní svalové hmoty, pro účinné zvýšení síly a znatelně lepší regeneraci.

sekce
Kreatin monohydrát
Výrobce:
Survival
balení
300 g

349 Kč (sleva 29%)

249 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Creatin Fair Power 300g výrobce Survival

Creatin Monohydrate (kreatin monohydrát) patří k nejosvědčenějším doplňkům sportovní výživy pro znatelný nárůst kvalitní svalové hmoty, pro účinné zvýšení síly a znatelně lepší regeneraci. Creatin Fair Power společnosti Survival je vysoce čistou mikronizovanou formou kreatin monohydrátu bez obsahuje jakýchkoliv jiných přísad. Mikronizovaná forma umožní snadnou přípravu, rychlou rozpustnost a maximální využitelnost v lidském organismu. Fair Power společnosti Survival je laboratorně testovaný (vždy aktuální výsledky rozborů najdete na www.eSurvival.cz).

Účinky:

Kreatin je přirozenou součástí lidského organismu, jedná se o látku, která podporuje uvolňování energie v buňkách a která tak slouží jako jejich pohotový zddroj energie. Při dostatečném zásobení kreatinem může lidský sval podávat výrazně vyšší krátkodobý i dlouhodobý výkon. Ve sportech jakými jsou např. kulturistika či silový trojboj našel kreatin oblibu díky znatelným výsledkům v oblasti svalového růstu a zvyšování síly. Dostatečné zásobení kreatinem zvyšuje účinnost tréninku, urychluje obnovení energetických rezerv a urychluje regeneraci.

Balení: 300 g

Doporučené dávkování:

  • Základní denní doporučenou dávkou je 5 gramů kreatin monohydrátu (2 zarovnané kávové lžičky).
  • Maximální denní dávkou je 10 g kreatin monohydrátu rozdělených do dvou denních dávek.
  • V tréninkových dnech používejte před tréninkem (případnou druhou dávku po tréninku), v netréninkové dny používejte ráno před snídaní (případnou druhou dávku v průběhu dne). Pro zvýšení účinku je velmi vhodné podávat společně s jednoduchými cukry, např. s glukózou či gainery.
  • Balení 300 g vystačí při dávkování 10 g denně na 30 dní. Pro dosažení maximální účinnosti doporučujeme po spotřebování zařadit stejně dlouhou přestávku, poté můžete opět začít s dalším užíváním.

survival_nutrition

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám