Můj účet
Přihlášení
Menu

Survival Thermogenic Extreme Fair Power 120 kapslí + Thermogenic Fair Power 60 kapslí ZDARMA

Hodnotili již 3 zákazníci
 • 1 + 1 ZDARMA
 • Akce měsíce

Survival Thermogenic Extreme Fair Power 120 kapslí + Thermogenic Fair Power 60 kapslí ZDARMA

Hodnotili již 3 zákazníci
120 kapslí
599 Kč
skladem
599 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Survival Thermogenic Extreme Fair Power 120 kapslí, doplněk stravy


AKCE: Při zakoupení Survival Thermo Extreme Fair Power120 kapslí obdržíte Survival Thermogenic Fair Power 60 kapslí v běžné ceně 319 kč zcela ZDARMA. Akce platí pouze do vyprodání zásob.


V současnosti nejsilnější komplexní doplňek sportovní výživy pro všechny sportovce usilující o podporu spalování podkožních tuků. Obsahuje unikátní kombinaci 12 účinných a vědeckými výzkumy ověřených látek podporujících spalování tuků a zrychlení metabolismu. Tato novinka společnosti Survival je silnější a ještě účinnější verzí oblíbeného Thermogenic Fair Power, kterého se jen v České republice prodalo přes 30 000 kusů. Porovnáte-li složení Thermogenic Extreme Fair Power ® s jakýmkoliv (!) doplňkem stravy pro podporu spalování tuků, sami si ověříte, že nový „Extreme“ je tím nejsilnějším suplementem, jaký současný trh se sportovní výživou nabízí.

Většina produktů určených pro podporu spalování tuků staví pouze na kombinaci kofeinu a některých vybraných látkách, které ale mnohdy nijak nesouvisejí s tím, co od nich uživatel očekává – podporu spalování tuků. Koneckonců, kdo vám z výrobců nabízejících spalovače tuků férově prozradí vše o látkách, které se v receptuře daného produktu nacházejí, a přesně zdůvodní, proč kterou z nich použil? Nechtěli byste sami vědět, proč se v receptuře nachází ta či ona látka a co v těle dělá?

Thermogenic Extreme Fair Power® navazuje na svého veleúspěšného předchůdce Thermogenic Fair Power® (který doporučujeme zařadit do prvních týdnů redukčních diet). Ten se stal a v současnosti stále je bestsellerem na českém trhu, a to jak pro své účinky podporující spalování tuků, tak pro své účinky stimulační. Nová „extrémní“ verze tohoto spalovače kombinuje 12 synergicky působících látek, kdy každá jedna z nich má v receptuře své oprávněné a zdůvodněné místo, které je podloženo vědeckými výzkumy i praxí. Posuďte níže sami:

 • Synefrin* – citrusové plody jsou velmi bohaté na tzv. bioflavonoidy. Jedním z bioflavonoidů, který podporuje štěpení tukových zásob a zrychlení klidového metabolismu, je právě synefrin. Ten se přirozeně nachází v divokém pomeranči (lat. Citrus aurantium). Oproti dříve užívanému (a již dlouho zakázanému) efedrinu nemá synefrin nežádoucí vliv na krevní tlak a srdeční frekvenci. U žen se také prokázalo, že přidání synefrinu k běžnému jídlu zvyšuje jeho termický efekt, tzn. množství energie potřebné pro zpracování přijatých živin – čím více, tím lépe pro hubnutí. Abyste mohli všechny tyto výhody synefrinu využít naplno, obohatili jsme Thermogenic Extreme Fair Power® maximálním množstvím povoleným českou legislativou, tedy 10 mg synefrinu v jedné denní dávce.
 • Naringin a hesperidin* se přirozeně nachází v citrusových plodech. Společně se synefrinem vytváří synergickou trojici, která podporuje rychlost klidového metabolismu. Kombinací těchto látek je tak organismu umožněno využívat větší množství tuků jako zdroje energie i za běžných klidových podmínek. Nutno podotknout, že pro přijetí účinného množství naringinu a hesperidinu z běžné stravy byste museli na základě dostupných analytických výzkumů sníst až 3,5 kilogramu pomerančů společně s 6 kusy citronů.
 • Kofein* je substancí, která nemá své místo v receptuře Thermogenic Extreme Fair Power ® jen pro své prokazatelné účinky na zvýšení čilosti během intenzivního fyzického výkonu, ale také pro svou schopnost přirozeně zrychlit metabolismus. Při redukční dietě je v případě pravidelné konzumace kofeinu rychlost metabolismu udržena na vyšší hodnotě oproti stavu kofeinové zdrženlivosti. Frekventovaný příjem kofeinu se také u starších jedinců ukázal jako významný pomocník ke zvýšení využívání tuků jako zdroje energie.
 • HCA* neboli kyselina hydroxycitronová je aktivní látkou přirozeně se vyskytující v rostlině zvané garcinie kambodžská (lat. Garcinia cambogia). Kyselina hydroxycitronová má schopnost v těle blokovat specifický enzym, který stojí za tvorbou mastných kyselin (součást tuků). Tím ovlivňuje metabolismus tuků a přispívá tak ke kontrole tělesné hmotnosti. Souhrn několika výzkumů také prokázal možný efekt HCA na snížení chuti k jídlu, hladiny triglyceridů, cholesterolu a glykémie.
 • Extrakt ze zeleného čaje* – zelený čaj přirozeně obsahuje polyfenoly neboli látky přirozeně se vyskytující v rostlinách. V zeleném čaji se jedná o tzv. katechiny. Tyto látky však umí nejen přispět k navýšení antioxidační kapacity těla (důležité při pravidelné fyzické zátěži), ale také k nastavení optimálních podmínek pro redukci hmotnosti. Extrakt ze zeleného čaje má totiž pozitivní vliv na zvýšení rychlosti metabolismu a využívání tuků jako zdroje energie. Navíc jeho použití s kofeinem se pro uvedené účinky jeví jako dokonale působící kombinace.
 • Extrakt z kajenského pepře* – jak jistě víte, stačí málo a kajenský pepř vám udělá z jídla doslova pekelnou záležitost. Tento ostrý chuťový vjem způsobuje látka zvaná kapsaicin. Extrakt z kajenského pepře jsme do receptury Thermogenic Extreme Fair Power ® nedali kvůli tomu, abyste každou kapsli doslova pocítili (kapsle se polykají v celku, cítit tedy není), ale abyste vytvořili optimální podmínky pro spalování tuků. Kapsaicin totiž při redukční dietě pomáhá zvýšit využití tuků jako zdrojů energie a také má vliv na zachování termického efektu, který při redukční dietě přirozeně klesá. Zvýšené spalování tuků bylo pozorováno i při aerobních aktivitách. Kapsaicin je také účinnou látkou, která pomáhá v udržovací fázi navrátit rychlost metabolismu po redukční dietě do původních hodnot a zachovat zvýšené využívání tuků.
 • Extrakt z černého pepře je neméně důležitou látkou v receptuře, protože specifické látky (zejména piperin) přirozeně se vyskytující v černém pepři napomáhají ke vstřebávání a lepšímu využití látek přítomných v receptuře Thermogenic Extreme Fair Power ®.
 • Extrakt z guarany* – guaranu jako přirozený zdroj kofeinu používali ve své medicíně již amazonští indiáni pro její stimulační účinky. Kofein se však z guarany díky tzv. taninům uvolňuje pozvolna a má tak déletrvající účinek. Přítomnost čistého kofeinu a guarany tak v receptuře Thermogenic Extreme Fair Power ® vytváří synergickou kombinaci podporující již popsané pozitivní účinky kofeinu.
 • Extrakt z banaby* – banaba (lat. Lagerstroemia speciosa) je rostlina bohatá na fytochemikálie. Extrakt z banaby byl vybrán kvůli jejímu vysokému obsahu kyseliny korosolové. Kyselina korosolová přispívá ke snížení vstřebávání sacharidů z trávicího traktu do krve, čímž umožňuje příznivě ovlivnit metabolismus sacharidů a tuků. To se ukazuje jako významný činitel při kontrole tělesné hmotnosti. Pozitivní účinky kyseliny korosolové také často využívají diabetici 2. typu, u kterých již několik studií prokázalo významný vliv na snížení hladiny glykémie po jídle.
 • Extrakt z chaluhy bublinaté – chaluha bublinatá (lat. Fucus vesiculosus) neboli kelp je mořskou řasou, která je přirozeným zdrojem jódu. Dostatečný příjem jódu je nutný pro správné fungování štítné žlázy. Štítná žláza mimo jiné určuje rychlost metabolických procesů v těle, které umožňují efektivní spalování tuků. Chaluha bublinatá tak přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a také pocitu sytosti.
 • Vitamín B3 – kyselina nikotinová (vitamín B3) uzavírá kompletní seznam 12 účinných látek. Jelikož jsme si vědomi, že redukční fáze dokáže být někdy velmi psychicky náročná, rozhodli jsme se obohatit recepturu Thermogenic Extreme Fair Power ® o vitamín B3, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a také psychické činnosti. Dále vitamín B3 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Jmenované účinky jsou potvrzeny dokonce oficiální evropskou legislativou.

*Některé uvedené pozitivní účinky nebyly uznány EFSA (European Food Safety Authority) a nejedná se tak o oficiální zdravotní tvrzení. Produkt Thermogenic Extreme Fair Power ® v žádném případě nenahrazuje léky určené pro kontrolu tělesné hmotnosti, diabetes a jiné zdravotní odchylky zmíněné v textu.

Doporučené dávkování:

 • pro první 4 týdny redukční diety použijte dle doporučeného dávkování „základní“ verzi Thermogenic Fair Power
 • pro dalších 4–8 týdnů zařaďte Thermogenic Extreme Fair Power ® v níže uvedeném dávkování
 • doporučenou denní dávkou Thermogenic Extreme Fair Power ® jsou 4 kapsle denně rozdělené do dvou dávek
 • vhodné je použití v dopoledních hodinách (2 kapsle) a cca 30 minut před tréninkem (2 kapsle)
 • pokud máte dopolední trénink, užijte první 2 kapsle před ním a další 2 kapsle odpoledne
 • v netréninkové dny užijte 2 kapsle dopoledne a 2 kapsle odpoledne
 • s ohledem na stimulační účinky nepoužívejte večer a před spaním

Balení: 120 kapslí

Dávka: 2 kapsle

Dávek v balení: 60

Minimální trvanlivost: viz obal

Upozornění: Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu (160 mg/4 kapsle). Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření vždy pečlivě uzavírejte a spotřebujte do 6 měsíců.

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Nutriční hodnoty

4 cps

synefrin

20 mg

kofein

160 mg

naringin

600 mg

hesperidin

100 mg

kyselina hydroxycitronová (HCA)

250 mg

extrakt ze zeleného čaje

250 mg

extrakt z kajenského pepře

130 mg

extrakt z černého pepře

20 mg

extrakt z guarany

100 mg

extrakt z banaby

75 mg

extrakt z chaluhy bublinaté

50 mg

vitamín B3

8 mg

Složení: naringin (98%, přírodní), extrakt z garcinie kambodžské (obsahuje 50 % HCA), jedlá želatina (transparentní želatinová tobolka), extrakt ze zeleného čaje (obsahuje 50 % polyfenolů), kofein bezvodý, extrakt z kajenského pepře (obsahuje 10 % kapsaicinu), protispékavá látka fosforečnan vápenatý, hesperidin, extrakt z guarany (obsahuje 10 % kofeinu), extrakt z banaby (obsahuje 10 % kyseliny korosolové), chaluha bublinatá, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, extrakt z černého pepře, extrakt z divokého pomeranče (obsahuje 95 % synefrinu), kyselina nikotinová (vitamín B3)

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotili již 3 zákazníci

 • 21. 2. 2023 v 16:27
  Lenka
  Bezvadný spalovač, velmi efektivní
 • 31. 3. 2022 v 15:48
  Vladimir Kettner
 • 14. 12. 2020 v 15:15
  jan xx
  pomáhá při redukci - dělá co má takže doporučuji
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 6. 6. 2022 v 15:41
  Jaroslava
  Reagovat
  Mohu užívat s PUMP IN Czech Virus? Jak by se vzájemně ovlivnily tyto suplementy?
 • 7. 6. 2022 v 15:15
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, záleží na tom, z jakého důvody chcete tyto dva produkty užívat najednou? Výhoda Pumpu od Czech Virus je vedle perfektní pumpy a podpory výkonu hlavně v tom, že neobsahuje stimulanty.. které naopak Thermogenic Extreme Fair Power obsahuje. Pokud by jste ale chtěl kvalitní pumpu a k tomu ještě silný thermogenní spalovač se stimulanty na podporu výkonu, proč ne:-)? Jen bych byl opatrný s dávkováním a postupně vyzkoušel, jaká dávka vám vyhovuje, přeji pěkný den, Martin
 • 13. 2. 2022 v 12:53
  David Zacpalek
  Reagovat
  Dobrý den bohužel. Kvůli své minulosti musím docházet s moci na testy zaměřené na drogy... Objeví se v v testech něco problémového?
 • 13. 2. 2022 v 16:49
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, na našem e-shopu nenajdete žádné produkty s dopingovými ani jinými nelegálními a zakázanými látkami. Nemusíte se bát. :) Přeji pěkný den, Tereza
 • 26. 12. 2020 v 17:37
  Radka Machová
  Reagovat
  Dobrý den,který je prosím efektivnější a lepší spalovač,tento,nebo PROM-IN LEAN SOLUTION 180 KAPSLÍ,nebo ještě nějaký jiný?CHtěla bych opravdu ten nejlepší ...prosím o radu který zakoupit,děkuji.
 • 28. 12. 2020 v 08:07
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, oba spalovače jsou opravdu kvalitní. Těch NEJ spalovačů je na trochu opravdu hodně, doporučuji mrknout na tento článek ( Nejlepší spalovače tuků. Mají smysl? Jaký je nejlepší a která látka v něm nesmí chybět? Jak poznám, že funguje? ), kde se dočtete ty top spalovače, jak fungují a co dělat pro to, aby jejich účinek byl maximální. Přeji pěkný den, Tereza
 • 18. 11. 2020 v 08:04
  Vojta
  Reagovat
  Dobrý den, chtěl bych se Vás optat, zda je možné v pokročilé fázi diety, za předpokladu, že je zvládnutá strava a dostatečný pohyb, užívat tento produkt: Survival Thermogenic Extreme Fair Power před tréninkem např. v 10:00 dopoledne v maximální DDD 4 kapsle a v odpoledních hodinách okolo 13:00 Thermogenic Fair Power 2 kapsle pro maximální účinek? Některé studie uvádí, že ideální DDD synephrinu je 25-50mg přičemž 50mg je daleko efektivnější než právě 20-30 mg. Stejně tak u kofeinu je max. DDD pro průměrného člověka asi 400mg na den. Bohužel proč se ptám na tuto otázku a kombinaci těchto produktů je Green tea extract u kterého není přesně stanovena výše toxicity pro tělo. Zajímá mě zda je užívání těchto dvou spalovačů takto v kombinaci možné v případě, že už člověk neužívá žádné další stimulanty. Děkuji.
 • 18. 11. 2020 v 08:08
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, určitě to možné, každopádně bych nezačínala hned s plnou dávkou ale začala postupně. Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz