Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -41%
 • Katalogové číslo: 274007
 • Průměrné hodnocení
  Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Syntrax Goliath 5440 g

Syntrax Goliath 5440 g - tento produkt vznikl v reakci na volání po gaineru v co nejvyšší možné kvalitě za nejlepší možnou cenu. Místo jednoduchých cukrů , tuku a bílkovin nízké kvality  obsahuje komplexní sacharidy a směs nejlepších proteinů

sekce
Sacharidy 16-30% bílkovin
Výrobce:
Syntrax
balení
5440 g

1 699 Kč (sleva 41%)

999 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava GLS od 69 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Goliath 5440 g výrobce Syntrax

Syntrax® vytvořil Goliath® v reakci na volání po gaineru v co nejvyšší možné kvalitě za nejlepší možnou cenu. Místo jednoduchých cukrů , tuku a bílkovin nízké kvality Goliath® převážně obsahuje komplexní sacharidy a směs nejlepších proteinů na trhu.

Hlavním rysem výrobku Goliath je dlouhodobé optimalizované uvolňování glukózy do krevního oběhu, bez nežádoucího zvyšování hladiny inzulínu. Veškerá energie je tak využita k tvorbě čisté svalové hmoty s minimem tuku, navíc dochází k enormní maximalizaci zásob energie ve formě glykogenu, Vaše svaly tak budou doslova „praskat ve švech"!

„Produkt kolosální síly, garantující špičkové výsledky - od tvůrců legendární anabolické proteinové formule Matrix."

Syntrax® vytvořil Goliath® v reakci na volání po gaineru v co nejvyšší možné kvalitě za nejlepší možnou cenu. Místo jednoduchých cukrů , tuku a bílkovin nízké kvality Goliath® převážně obsahuje komplexní sacharidy a směs nejlepších proteinů na trhu. Goliath® je plně instantní, chutná skvěle a má jednoduchý, ale mocný vzorec - maximalizace pro podporu růstu svalů a zotavení. Tato kombinace vytváří základ pro každého, kdo chce velmi rychle zvýšit hmotnost a objem svalstva.

Sacharido-proteinové produkty jsou obecně označovány také jako GAINERY. Jsou optimální kombinací rychle využitelných sacharidů a snadno stravitelných bílkovin pro podporu kvalitní regenerace. Aby bylo dosaženo maximálního efektu, doporučujeme jejich konzumaci bezprostředně po ukončení zátěže (do 30 min.) v tzv. anabolickém okně.

Doporučené dávkování:

 • závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy
 • 1 odměrka = 45 g
 • doporučujeme rozložit denní dávku (2 - 4 odměrky) do 1 - 2 porcí, které je vhodné konzumovat jako svačinu mezi jídly
 • ve tréninkové dny konzumujte Goliath přednostně po tréninku

Upozornění: Potravina vhodná pro sportovce, s přírodními sladidly a sladidly. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Dotaz

 • Ivan Achilles dne 23. 11. 2017 v 12:59 napsal: Reagovat

  Dobrý den. Gainer je novinka nebo vymprodej? Nerad bych abych si na něj zvykl a pak nebyl k sehnání... Děkuji za odpověď.

 • Martin dne 24. 11. 2017 v 16:57 napsal: Reagovat

  Dobrý den, jedná se o poměrně nový gainer, ale pouze vyprodáváme skladové zasoby, pravděpodobně již nebudeme zařazovat do nabídky. Přeji pěkný den

 • Antonín dne 18. 9. 2016 v 20:12 napsal: Reagovat

  Dobrý den, zakoupil jsem si u vás tento Gainer,ale vámi uvedené dávkování nesouhlasí, uvedeno máte, že 1 odměrka je 45 G, ale když naplním odměrku, která je od výrobce, a dám naplněnou odměrku na váhu, tak je to přes 60 G. Jen chci info. kolik G porce mám použít v jedné dávce, a kolik ML vody mám napustit do vody, aby byl učinek co nejlepší.

 • Mmartin dne 19. 9. 2016 v 09:01 napsal: Reagovat

  Dobrý den, dávkování je závislé především na vaší váze, tělesné hmotnosti, příjmu sacharidů a bílkovin z běžné stravy, dle vašich tréninkových cílů...jedná se pouze o obecné doporučené dávkování, které si musíte přizpůsobit vašim požadavkům (jiné dávkování má 75kg fotbalista, který produkt používá na dopplnění energetického příjmu a jiné dávkování má 95kg silový sportovec, který je v objemu). Obecně se doporučuje dávka 60 - 90 g rozmíchejte v cca 300 ml vody. Doporučujeme konzumovat ihned po ukončení tréninku. Užívejte maximálně 2x za den s ohledem na skladbu jídelníčku. Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image