Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -40%
  • Výprodej
  • Katalogové číslo: 14090

Top Secret Vita-T Men's Multi-Vitamin 90 kapslí PROŠLÉ DMT

Top Secret Vita-T Men's Multi-Vitamin 90 PROŠLÉ DMT (31.5.2017)   kapslíje určen speciálně pro muže, obsahuje složky na podporu potence, energičnosti, zdraví prostaty, tvorby testosteronu stejně tak jako kompletní spektrum esenciálních vitamínů a minerálů.

sekce
Vitaminy, mineraly
Výrobce:
Top Secret Nutrition
balení
90 kapslí

499 Kč (sleva 40%)

299 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Vita-T Men's Multi-Vitamin 15 kapslí výrobce Top Secret Nutrition


VÝPRODEJ Z DŮVODU PROŠLÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (31.5.2017)


Vita-T Men's Multi-Vitamin je určen speciálně pro muže, obsahuje složky na podporu potence, energičnosti, zdraví prostaty, tvorby testosteronu stejně tak jako kompletní spektrum esenciálních vitamínů a minerálů.

Obsahuje množství důležitých vitamínů, minerálů a bylinných výtažků pro podporu zdraví srdce, prostaty, jater, prebiotického a probiotického trávení a hladiny antioxidantů. Vynikající pánská multivitamínová formule se zaměřuje na prospěch mužského organismu, napomáhá udržovat hladinu testosteronu a mužskou sílu. Společně v kombinaci se správnou výživou a cvičením můžete účinně zlepšit své zdraví, výkonnost a celkovou pohodu.

Essential Vitamins and Minerals

Esenciální vitaminy a minerály - základ každého kvalitního multivitaminu. Přidali jsme vyváženou sadu vitaminů a minerálů k aktivní podpoře zdraví každého dnešního muže.

Virility, Testosterone and Prostate Support

Tímto se Vita-T liší od většiny konkurentů - kombinace několika účinných složek k podpoře testosteronu, prostaty a pohlavního zdraví.

Heart Health

Správná životospráva, dobré stravovací návyky, pohyb a doplňování potřebných složek - to vše je cesta k udržování zdravého kardiovaskulárního systému. Směs obsahuje 6 složek pro podporu zdraví srdce a kardiovaskulárního systému.

Liver Health

Játra jsou největší vnitřní orgán a zároveň největší žláza v těle. Provádí více jak 500 úkonů. Vzhledem k nárokům, která jsou na ně kladena, jsou soustavně vystavena riziku poškození a poranění . Ochrana a podpora zdraví jater je proto nesmírně důležitá. Za tímto účelem jsme přidali tyto 4 látky:

Prebiotic Probiotic Digestive Blend

Speciálně sestavená směs, jejíž cílem je vypořádat se s přirozeným úbytkem tvorby trávicích enzymů způsobeným životním stresem, toxiny a vařenými jídly s nízkým obsahem živin. Prebiotika jsou potravou pro probiotika. Stimulují jejich produkci a povzbuzují blahodárné účinky probiotik. Prebiotika vytvoří střevní pH kyselejší, čímž vznikne prostředí, které je příznivé pro vstřebávání esenciálních minerálů, jako je vápník, hořčík, železo či zinek. Různé studie prokázaly pozitivní účinky nestravitelných oligosacharidů (prebiotik), včetně fruktooligosacharidů, na trávení a celkové zdraví.

Probiotika je mikroflóra (žádoucí bakterie), která působí ve střevech, podporuje jejich zdraví, funkce a pomáhá udržovat integritu střevní stěny.

Performance Support Blend

Samozřejmě, že před tréninkem doporučujeme užít specifický suplement na podporu výkonnosti. Nicméně, nikoliv pouze před namáhavým výkonem, ale pravidelně organismu dávat malé dávky beta alaninu a agmatin sulfátu má bezesporu svoje výhody. Proto jsme je přidali.

Men's Antioxidant and Herbal immune Support Blend

Tato směs kombinuje 11 různých složek od výtažků ze zeleniny až po antioxidanty. Antioxidanty jsou látky, které pomáhají redukovat poškozující, nicméně přirozené, účinky fyziologického procesu oxidace živočišné tkáně. Pro názorné pochopení dopadů oxidace si představte rozkrojené jablko ponechané na vzduchu či rezavé hřebíky. V naší směsi je účinných antioxidantů hned několik.

Doporučené dávkování:

  • 3 kapsle ráno na lačný žaludek

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

top-secret-nutrition

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?