Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -25%
  • Katalogové číslo: 250111

Twinlab Omega-3 Fish Oil 100 kapslí

Twinlab Omega-3 Fish Oil 100 kapslí - obsahuje důležité mastné kyseliny pro prevenci srdečně cévních onemocnění, infarktu myokardu a pro podporu centrálního nervového systému. Je podpůrným prostředkem pro centrální nervový systém, pro správnou funkci pohl

sekce
Omega 3, esenciální tuky
Výrobce:
Twinlab
balení
100 kapslí

599 Kč (sleva 25%)

449 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyprodáno

více o produktu

OMEGA-3 FISH OIL 100 kapslí výrobce TWINLAB

Formule Omega-3 Fish Oil obsahuje důležité mastné kyseliny pro prevenci srdečně cévních onemocnění, infarktu myokardu a pro podporu centrálního nervového systému. Je podpůrným prostředkem pro centrální nervový systém, pro správnou funkci pohlavních orgánů, pro zlepšení pružnosti cévních stěn a pro zlepšení funkce oběhové soustavy.

Obsahuje EPA (kyselina eicosapentaenová) a DHA (kyselina dodecahexaenová). Tyto mastné kyseliny nacházíme v rybím tuku. Svým působením příznivě ovlivňují hladiny krevních lipidů, zejména cholesterolu. Jsou součástí buněčných membrán, zlepšují pružnost cévní stěny a tím podporují oběhovou soustavu.

EPA je nezbytná pro funkci centrálního nervového systému. Je důležitou součástí fosfolipidů membrán nervových buněk a je hojně obsažena v pohlavních orgánech a v sítnici oka. Při jejím nedostatku vznikají poruchy centrálního nervového systému a snižuje se schopnost zapamatování. Nižší hladiny byly zjištěny i u roztroušené mozkomíšní sklerózy, u progresivní encefalopatie a u pigmentové degenerace sítnice.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 tabletu Omega-3 Fish Oil 3krát denně po jídle

twinlab

 

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?