Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -30%
  • Katalogové číslo: 205190
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Universal Animal Rage XL 145 g

Universal Animal Rage XL 145 g - Dávka adrenalinu, nárůst hrubé síly, proud elektřiny probíhá od hlavy, až k patě. ANIMAL Rage vám umožní zvedat obrovské váhy, jednoduše ovládnete posilovnu

sekce
Anabolizéry před tréninkem
Výrobce:
Universal Nutrition
balení
145 g

999 Kč (sleva 30%)

699 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Universal Animal Rage XL 145 g výrobce Universal Nutrition

Animal Rage je předtréninkový doplněk, který Vám pomůže maximalizovat energii a intenzitu tréninku a tím pomáhá zvětšovat sílu a zlepšit tak růst dalších svalových vláken.

Dávka adrenalinu, nárůst hrubé síly, proud elektřiny probíhá od hlavy, až k patě. ANIMAL Rage vám umožní zvedat obrovské váhy, jednoduše ovládnete posilovnu a svým soupeřům na soutěži nedejte žádnou šanci. ANIMAL Rage je více než obyčejný předtréninkový doplněk, je to tajná zbraň kulturistů, ergogenická sloučenina připravená na okamžitý útok!

ANIMAL Rage XL vzorec se skládá z několika výkonných komplexů, v duchu všech produktů značky ANIMAL dostanete z produktu komplexní a přesně odměřené dávky, zaměřené na příliv energie a doplnění důležitých živin. S každou dávkou dosáhnete maximální propojení svalů s vaší myslí.

Obrovský nárůst energie je způsoben nárůstem adrenalinu. Vaše smysly v celém těle se probudí a zajistí intenzivní trénink. Díky ANIMAL Rage se energie do vašeho těla dostane zběsile a rychle. Ucítíte, že jste připraveni trénovat rychleji a tvrději.

Nejen, že potřebujete rychlou energii, aby vás probudila v tréninku, musíte být schopni udržet svou energetickou hladinu během celého tréninku. Je dobré začít trénink plný energie a udržet tento stav během celého jeho trvání. Díky ANIMAL Rage budete mít maximum energie na vrcholu každé série, toto je místo, v čem se tento produkt odlišuje od ostatních předtréninkových produktů, které jsou na našem trhu. Tam, kde účinky ostatních energetických produktů končí, ANIMAL je jen na začátku. Díky unikátnímu komplexu účinných látek odděluje tento produkt od ostatních a staví ho do pozice TOP produktu.

Doporučené dávkování:

  • smíchejte 1 odměrku (cca 4,8g) v přibližně 150ml vody  a konzumujte 20-30 minut před vaším tréninkem
  • Kvůli extrémní síle ANIMAL Rage nepřekračujte dávku 1 sáček během 24 hodin a aplikujte nanejvýš 6 hodin před spaním.

Upozornění: Doplněk stravy, potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.  Výrobek není určen pro mladistvé do 18 let. Obsahuje kofein - není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, není vhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem či jinými kardiovaskulárními potížemi. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

animal flex

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám