Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -25%
  • Katalogové číslo: 252010
  • Průměrné hodnocení
    Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Universal Daily Formula 100 tablet

Universal Daily Formula 100 tablet - Komplexní multivitamin a multiminerál obsahující navíc i zažívací enzymy. 100% denní dávky vitamínů a minerálů v každé porci

sekce
Vitaminy, mineraly
Výrobce:
Universal Nutrition
balení
100 tablet

332 Kč (sleva 25%)

249 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava GLS od 69 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Daily Formula 100tbl výrobce Universal Nutrition

Komplexní multivitamin a multiminerál obsahující navíc i zažívací enzymy. Výrobce Universal s tradicí od r. 1985 představuje 100% kvalitu. Výrobek navíc obohacen o trávicí enzymy !100% denní dávky vitamínů a minerálů v každé porci

Multivitamínový a minerálový přípravek, který obsahuje množství vitamínů denní potřeby pro organismus. Optimální složení nejdůležitějších vitamínů a minerálních látek zabezpečujících udržení zdraví, pomáhá při intenzivním tréninku a urychluje regeneraci.

Za jakým účelem se výrobek používá?

Vitamíny
jsou organické sloučeniny nezbytné pro správný chod lidského organizmu. Vitamíny nejsou sloučeniny dodávající energii. Jejich základní funkcí je kontrolování chemických reakcí a procesů, které probíhají v lidském těle. Vitamíny jsou často součástmi enzymů - látek, které buďto začínají nebo zrychlují různé procesy, jako je např. tvorba nebo rozklad tkání, tvorba energie z energetických substrátů, regenerace poškozených tkání, přeměna jedné substance na druhou (např. rozbíjení aminokyselin za účelem získání glukózy).

Minerály zase mají jak funkce stavební, tak regulující. Jsou nezbytné pro zachování správné struktury tkání (např. vápník v kostech) a nesmírně důležité pro správné fungování některých mechanizmů (hořčík pro svaly a nervy, jód je nezbytný pro správnou funkčnost štítné žlázy, fosfor je nezbytný pro ukládání a transport energie, podílí se na převádění nervových impulsů atd.)

Balení:  100tbl

Doporučené dávkování:

  • 1tbl denně

Dotaz

  • Barvíková dne 1. 3. 2014 v 18:26 napsal:

    Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám