Můj účet
Přihlášení
Menu

Vánoční Balíček pro štíhlou linii

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -66%

Vánoční Balíček pro štíhlou linii

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Vánoční Balíček pro štíhlou linii výrobce Survival

Zima se již neúprosně blíží. Dlouhé večery, větší energetický příjem ze stravy, méně chuti a elánu do pohybové aktivity - to vše napomáhá k většímu či menšímu hmotnostnímu přírůstku. A řekněme si popravdě, kdo z nás by se tohoto "zimního dárku" nechtěl účinně zbavit? Proto je zde nejen pro Vás, ale i pro Vaše blízké vánoční balíček Pro štíhlou linii. Ten totiž v sobě ukrývá kombinaci těch nejefektivnějších látek, které napomáhají spalování tuků a podporují fyzický výkon. V kombinaci s vyváženou, kvalitní stravou a zařazením pohybové aktivity dosáhnete svého cíle. Balíček zajisté potěší také jako Vánoční dárek pod stromečkem.

Synephrine Inulin Liquid je dlouhodobě jeden z nejprodávanějších spalovačů tuků. Synephrine Inulin Liquid je výjimečná kombinace dvou přírodních látek působících efektivně na snižování nadváhy a s příznivým působením na trávicí trakt. Synefrin spolu s rozpustnou vlákninou inulinem pomáhají odbourávat tuky a současně udržet dlouhodobě dosaženou hmotnost. Synefrin je v současnosti nejúčinnější látka používaná v produktech na podporu spalování tuků, jeho vzájemná kombinace s inulinem pak nejen že působí na snižování hmotnosti, ovlivňuje příznivě ale také činnost zažívací mikroflóry.

L-Carnitin Fitness je speciálně sestavená kombinace několika fyziologicky velmi účinných látek, které se zapojují do tukového a energetického metabolismu. Jejich synergickým působením je dosahováno maximální podpory při redukci tukových rezerv za současného vzniku energie využitelné pro sportovní výkon.

L-Carnitin + HCA Thermo Slim je speciální velmi účinná kombinace několika přírodních látek, které mají výrazný účinek při redukci tukové tkáně a omezování ukládání tuků. Štěpení tuků je podporováno několika cestami.

L-Carnitin + Chrom Cardio je speciálně vytvořená kombinace L-karnitinu, trojmocného chrómu a koenzymu Q10. Přípravek je určený k redukci tukové tkáně, podpoře sportovního a fyzického výkonu. Zlepšuje využití kyslíku ve svalech, podporuje tvorbu energie z tuků, a tím přispívá k redukci nadváhy.

Balíček obsahuje následující položky :

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz