Můj účet
Přihlášení
Menu

Vánoční Balíček pro štíhlou linii

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -66%

Vánoční Balíček pro štíhlou linii

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč nad 1500 Kč ZDARMA.

Vánoční Balíček pro štíhlou linii výrobce Survival

Zima se již neúprosně blíží. Dlouhé večery, větší energetický příjem ze stravy, méně chuti a elánu do pohybové aktivity - to vše napomáhá k většímu či menšímu hmotnostnímu přírůstku. A řekněme si popravdě, kdo z nás by se tohoto "zimního dárku" nechtěl účinně zbavit? Proto je zde nejen pro Vás, ale i pro Vaše blízké vánoční balíček Pro štíhlou linii. Ten totiž v sobě ukrývá kombinaci těch nejefektivnějších látek, které napomáhají spalování tuků a podporují fyzický výkon. V kombinaci s vyváženou, kvalitní stravou a zařazením pohybové aktivity dosáhnete svého cíle. Balíček zajisté potěší také jako Vánoční dárek pod stromečkem.

Synephrine Inulin Liquid je dlouhodobě jeden z nejprodávanějších spalovačů tuků. Synephrine Inulin Liquid je výjimečná kombinace dvou přírodních látek působících efektivně na snižování nadváhy a s příznivým působením na trávicí trakt. Synefrin spolu s rozpustnou vlákninou inulinem pomáhají odbourávat tuky a současně udržet dlouhodobě dosaženou hmotnost. Synefrin je v současnosti nejúčinnější látka používaná v produktech na podporu spalování tuků, jeho vzájemná kombinace s inulinem pak nejen že působí na snižování hmotnosti, ovlivňuje příznivě ale také činnost zažívací mikroflóry.

L-Carnitin Fitness je speciálně sestavená kombinace několika fyziologicky velmi účinných látek, které se zapojují do tukového a energetického metabolismu. Jejich synergickým působením je dosahováno maximální podpory při redukci tukových rezerv za současného vzniku energie využitelné pro sportovní výkon.

L-Carnitin + HCA Thermo Slim je speciální velmi účinná kombinace několika přírodních látek, které mají výrazný účinek při redukci tukové tkáně a omezování ukládání tuků. Štěpení tuků je podporováno několika cestami.

L-Carnitin + Chrom Cardio je speciálně vytvořená kombinace L-karnitinu, trojmocného chrómu a koenzymu Q10. Přípravek je určený k redukci tukové tkáně, podpoře sportovního a fyzického výkonu. Zlepšuje využití kyslíku ve svalech, podporuje tvorbu energie z tuků, a tím přispívá k redukci nadváhy.

Balíček obsahuje následující položky :

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz