Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Doprava zdarma
  • Katalogové číslo: 1000013

Weider Premium Whey Protein 2300 g

Weider Premium Whey Protein 2300 g - jedinečný proteinový produkt, který výborně chutná a spolehlivě pokryje potřeby vašeho organismu na přísun kvalitních živin, potřebných k výstavbě a reparaci svalstva.

sekce
Proteiny 66-80% bílkovin
Výrobce:
Weider
balení
1500-2500 g

2 240 Kč (sleva 20%)

1 792 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Syrovátkový protein Premium Whey Protein 2,3kg výrobce Weider

Vysoce kvalitní syrovátkový protein s vynikající chutí. Obsahuje syrovátkovou bílkovinu, která patří k biologicky nejkvalitnějším a nejlépe využitelným bílkovinám.

Spol. Weider se podařilo vyvinout jedinečný proteinový produkt, který výborně chutná a spolehlivě pokryje potřeby vašeho organismu na přísun kvalitních živin, potřebných k výstavbě a reparaci svalstva. Důležitým momentem při výrobě je použití technologie mikrofiltrace při nízké teplotě, která je velmi šetrná a umožňuje ve výsledném produktu zachovat vysoký podíl biologicky aktivních složek. Obsahuje vysoké množství bioaktivních složek jako je globulin, alfa-laktoglobulin, beta-laktoglobulin, imunoglobulin a glykomakropeptidy.

Výrobek je bohatý na obsah BCAA a L-glutamin. BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) patří mezi tzv. esenciální aminokyseliny - organismus je nedokáže sám syntetizovat a je nezbytné zajistit jejich dostatečný přísun ve stravě a pomocí doplňkové výživy. Hrají důležitou roli při ochraně svalstva před devastací vlivem intenzivního tréninku a účastní se regeneračních procesů. L-glutamin podporuje regeneraci, posiluje funkce imunitního systému, zvyšuje hydrataci svalových buněk a podporuje přirozenou produkci růstového hormonu. Syrovátková bílkovina patří mezi nerychleji vstřebatelné, proto se perfektně hodí k použití ráno, ihned po probuzení a po tréninku.

Doporučené dávkování:

  • Rozmíchejte 30 g (2 polévkové lžíce) ve 300 ml vody nebo odtučněného mléka.
  • Užívejte 1-3 dávky v průběhu dne.

weider_proteiny

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image