Můj účet
Přihlášení
Menu

Amix CEE Creatine Ethyl Ester HCL 125 kapslí

Hodnotil již 1 zákazník
  • -15%

Amix CEE Creatine Ethyl Ester HCL 125 kapslí

Hodnotil již 1 zákazník
361 Kč 424 Kč ušetříte 63 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Amix CEE Creatine Ethyl Ester HCL 125 kapslí


Zdokonalená forma kreatinu - esterifikovaný kreatin. Vyznačuje se velmi dobrou stabilitou a perfektní využitelností. Při dodržení doporučeného dávkování produktu kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

Kreatin patří k nejúčinnějším legálním doplňkům výživy pro sportovce určeným pro nabírání svalové hmoty a nárůst síly. To se ukázalo i při tvorbě nové legislativy EU, kdy NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin, což zahrnuje i popis účinků kreatinu. To znamená, že EU tyto účinky považuje za vědecky prokázané. Dle textu tohoto nařízení je tedy prokázáno, že, jak je přesně uvedeno, kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru, a že tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

Vliv kreatinu na silový výkon má zásadní význam pro proces nabírání svalové hmoty, protože čím vyšší silový výkon v tréninku podáte, tím větší úrovně adaptačních procesů ve svalu, a tedy i svalového růstu dosáhnete. A to vše s tím, že kreatin je přirozená látka, která se nachází v lidském těle, není návyková ani toxická i při větších dávkách! Přebytečný kreatin, který tělo nespotřebuje, je vylučován močí v podobě kreatininu.

Doporučené dávkování: Pro zvýšení sportovního výkonu a síly vezměte 5-6 kapslí asi 30-45 minut před začátkem sportovního výkonu.

Balení: 125 kapslí

Dávka: 5-6 kapslí

Počet dávek v balení: 25-20

Minimální trvanlivost: viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

amix-nutrition-dennis-wolf-musclecore

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Účinné látky

5 kapslí

Kreatin Ethylester Hydrochlorid

3000 mg

Složení: kreatin ethylester hydrochlorid, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

amix-creatine-ethyl-ester-cee-slozeni

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotil již 1 zákazník

  • 12. 11. 2020 v 14:12
    Kaja
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

  • 20. 8. 2015 v 08:43
    Roy
    Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz