Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 107614
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Amix CEE Creatine Ethyl Ester HCL 125 kapslí

Amix CEE Creatine Ethyl Ester HCL 125 kapslí - Zdokonalená forma Kreatinu - esterifikovaný kreatin. Vyznačuje se velmi dobrou stabilitou a perfektní využitelností, kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce int

sekce
Creatine Ethyl Ester
Výrobce:
Amix Nutrition
balení
125 kapslí

424 Kč (sleva 10%)

382 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

CEE Creatine Ethyl Ester HCL 125 kapslí výrobce Amix Nutrition

Zdokonalená forma Kreatinu - esterifikovaný kreatin. Vyznačuje se velmi dobrou stabilitou a perfektní využitelností. Při dodržení doporučeného dávkování produktu kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

Kreatin patří k nejúčinnějším legálním doplňkům výživy pro sportovce určeným pro nabírání svalové hmoty a nárůst síly. To se ukázalo i při tvorbě nové legislativy EU, kdy NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin, což zahrnuje i popis účinků kreatinu. To znamená, že EU tyto účinky považuje za vědecky prokázané. Dle textu tohoto nařízení je tedy prokázáno, že, jak je přesně uvedeno, kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru, a že tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

Vliv kreatinu na silový výkon má zásadní význam pro proces nabírání svalové hmoty, protože čím vyšší silový výkon v tréninku podáte, tím větší úrovně adaptačních procesů ve svalu, a tedy i svalového růstu dosáhnete.

A to vše s tím, že kreatin je přirozená látka, která se nachází v lidském těle, není návyková ani toxická i při větších dávkách! Přebytečný kreatin, který tělo nespotřebuje, je vylučován močí v podobě kreatininu.

Doporučené dávkování:

  • pro zvýšení sportovního výkonu a síly vezměte 5-6 kapslí asi 30-45 minut před začátkem sportovního výkonu.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

amix-nutrition-dennis-wolf-musclecore

Dotaz

  • Roy dne 20. 8. 2015 v 08:43 napsal:

    Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám