Můj účet
Přihlášení
Menu

Slevy na Fitness007.cz

Každý přihlášený zákazník na našem e-shopu má 3 % slevu na veškerý sortiment. Pro registrované i neregistrované zákazníky je doprava od 1500 Kč ZDARMA

Jako bonus rozdáváme k objednávkám dárky, které si můžete sami vybrat z naší nabídky v košíku. Dárky se pravidelně mění a každý si může vybrat, co se mu nejvíc hodí nebo co by rád vyzkoušel, stejně tak se i mění hladina výše objednávek pro dárek zdarma:-)

Provizní systém / Affiliate

Máte webové stránky, blog či se účastníte různých diskuzí na sociálních sítích či fórech? Doporučte náš e-shop či konkrétní produkt a získejte provizi za každou zrealizovanou objednávku prostřednictvím našeho odměňovacího systému.

Jak systém funguje? 

Přihlaste se do našeho e-shopu. V sekci „Můj účet“ klikněte na „Provizní systém“, kde najdete svůj unikátní odkaz.

Ukázka odkazu: https://www.fitness007.cz/?refId=VasOdkaz

Pokud takový odkaz umístíte na své stránky nebo do komentářů nějaké diskuze, ať už na konkrétní produkt či naší hlavní stránku a daná osoba na něj klikne, bude automaticky přesměrována do našeho e-shopu.

Ve chvíli, kdy takový zákazník uskuteční a zaplatí objednávku a z naší strany bude vyřízená, systém ji uloží k vašemu účtu a bude vám přidělena provize ve výši 6 % z celkové ceny objednávky.

Objednávky, které byly vytvořeny přes váš unikátní odkaz můžete sledovat v provizním systému. Po dosažení minimální částky 500 Kč vám provizní systém umožní nechat si zaslat provizi na vámi zadaný bankovní účet.

Provize se nepřičte, pokud si sami přes svůj odkaz učiníte svou objednávku a také pokud využije daný člověk slevový kód našich ambasadorů v objednávce (z celkové provize bude dodatečně odečtena částka za objednávky, kde byl použit slevový kod našich ambassadorů/spolupracujících influencerů).

Provizní systém v bodech: 

✅ Provize 6% z každé vyřízené objednávky
Cookies 14 dní
✅ Výplata již od 1000 Kč na váš účet
✅ Vhodné pro blogy, fóra, katalogy
✅ Pro weby obsahové, informarční i odborné
✅ Vhodné i pro influencery
✅ Program není určený pro slevové a kupónové portály

Sledujte i naše sociální sítě:

 

Můžete zde získat vedle hodnotných informací i slevový kód na Fitness007.cz nebo se jako první dozvíte o nadcházejících akcích jako je třeba Black Friday nebo doprava zdarma.