Můj účet
Přihlášení
Menu

Synefrin

Co je synefrin a jak funguje? 

Synefrin (extrakt z Citrus Aurantium) je vysoce účinná funkční přírodní látka, která se nachází v některých rostlinách, jako je pomerančovník hořký, ze kterého se také získává pro doplněk stravy. 

Synefrin působí jako stimulant, může zvyšovat metabolismus a podporovat tukové buňky k uvolňování tuků. Synefrin je látkou používanou pro efektivní redukci hmotnosti. Stimuluje termogenezi (tvorbu tepla) v organismu, což zvyšuje energetický výdej v průběhu dne. Tento termogenní účinek funguje v klidu i při fyzické zátěži.

  • Zvýšení energetické hladiny: Synefrin může pomoci zvýšit hladinu energie a potlačit únavu.
  • Podpora hubnutí: Synefrin může pomoci zvýšit metabolismus a tukovou oxidaci.
  • Zlepšení sportovního výkonu: Synefrin může zvýšit výkon a vytrvalost během fyzické aktivity.

Kdy a jak užívat synefrin?

Synefrin se obvykle používá jako doplněk stravy pro zvýšení energetické hladiny a podporu hubnutí. Doporučený denní příjem synefrinu se může lišit v závislosti na konkrétním výrobku a dávce, protože koncentrace synefrinu v jednotlivých doplňcích může být různá. Obvykle je to v dávkách od 10 mg do 20 mg denně. Synefrin se užívá před tréninkem nebo fyzickou aktivitou pro zlepšení energetické hladiny, vytrvalosti a výkonu. V netréninkový den jej užívejte nejlépe ráno před snídaní.

S čím kombinovat synefrin pro lepší účinky?

Kombinování synefrinu s jinými látkami může mít potenciálně synergické účinky, což může vést k lepšímu účinku. Několik možností kombinací synefrinu s jinými látkami zahrnuje:

  • Kombinování s kofeinem: Kombinace synefrinu s kofeinem může zlepšit energetický výkon, zvýšit metabolismus a podpořit hubnutí.
  • Kombinování s L-karnitinem: L-karnitin je aminokyselina, která pomáhá tělu přeměňovat tuk na energii. Kombinace synefrinu s L-karnitinem může zvýšit tukovou oxidaci a podpořit hubnutí.
  • Kombinování s zeleným čajem: Zelený čaj obsahuje látky, jako jsou katechiny a kofein, které mohou pomoci zvýšit metabolismus a tukovou oxidaci. Kombinace synefrinu se zeleným čajem může zvýšit tyto účinky.

Za jak dlouho začne synefrin fungovat?

Synefrin by se měl užívat alespoň 30 minut před fyzickou aktivitou, aby měl dostatek času začít účinkovat a podpořit tak výkon.

Jaké jsou nejlepší synefriny na trhu? 

Nevíte, jaký vybrat? Podívejte se na na naše tipy.

SizeAndSymmetry Synephrine

Podporuje tři hlavní mechanismy vedoucí ke ztrátě tělesné hmotnosti – odbourávání lipidů (tuků), zvyšování energetického výdeje za pomoci thermogenního mechanismu působení a eliminaci nadbytečné vody v organizmu.


Survival Synephrine Fair Power 90 kapslí

Jedna drobná kapsle vám poskytne 20 mg čistého synefrinu. Synefrin nesmí chybět v žádném suplementačním plánu všech jedinců usilujících o dokonalou postavu či maximalizaci efektu předsoutěžní diety.


Synefrin je často součástí i mnoha spalovačů tuků a pre workoutů, které fungují v synergii a podpoří tak účinek jednotlivých složek, vyzkoušejte třeba: 

SmartFuel Fat Burner 90 kapslí

Komplexní vícesložkový spalovač tuků pro maximální podporu redukce hmotnosti. Všechny látky fungují synergicky, to znamená, že se vzájemně doplňují a maximalizují své účinky tak, aby spalování tuků bylo maximálně efektivní.


Prom-in Lean Solution 180 kapslí

Spalovač Lean Solution je komplex pro optimální management kontroly tělesné hmotnosti. Unikátní spalovač s extra vysokým množstvím účinných složek: acetyl-L-karnitin HCl, extrakt zeleného čaje, L-tyrosin, kofein, kajenský pepř i synefrin.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 15 produktů
  • Značky
  • Příznaky
  • velikost balení
  • příchuť
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: