Můj účet
Přihlášení
Menu

HCA, CLA

Co je CLA a jak funguje při hubnutí?

CLA (konjugovaná kyselina linolová) je přirozeně se vyskytující mastná kyselina v lidském těle a nachází v mléčných výrobcích, hovězím a jiných druzích masa. Jako doplněk stravy je oblíbený při hubnutí. CLA může pomoci snížit hladinu tělesného tuku a zvýšit svalovou hmotu.

CLA ovlivňuje metabolismus tuků v těle, stimuluje enzymy, které rozkládají tuky pro spalování energie. CLA také může snížit hladinu inzulínu v krvi, což může vést k menšímu ukládání tuků v těle.

  • Snížení hladiny tělesného tuku: CLA může pomoci snížit hladinu tělesného tuku tím, že stimuluje enzymy, které rozkládají tuky pro spalování energie. 
  • Zvýšení svalové hmoty: CLA může pomoci zvýšit svalovou hmotu tím, že stimuluje syntézu bílkovin a zvyšuje citlivost svalových buněk na inzulín.
  • Podpora metabolismu: CLA může pomoci zvýšit metabolismus tuků a cukrů tím, že stimuluje enzymy, které rozkládají tuky a cukry pro spalování energie.
  • Antioxidační účinky: CLA může působit jako antioxidant a chránit buňky před poškozením volnými radikály.

Kdy a jak užívat CLA?

CLA (konjugovaná kyselina linolová) se obvykle užívá jako doplněk stravy ve formě kapslí nebo tablet. CLA se užívá s jídlem, aby se zvýšila jeho účinnost. Při užívání CLA je také důležité dodržovat zdravý a vyvážený jídelníček a zařadit pohyb do svého životního stylu. 

Za jak dlouho začne CLA fungovat?

Účinky CLA na snižování hmotnosti a zlepšení svalové hmoty můžete pozorovat po několika týdnech. Nicméně, jeho účinnost závisí i na řadě faktorů, jako jsou například stravovací návyky, úroveň fyzické aktivity, věk a tělesná kondice každého jedince.


Co je HCA a jak funguje při hubnutí?

HCA (kyselina hydroxycitronová) se získává z plodů rostliny Garcinia cambogia. HCA je oblíbený doplněk na podporu hubnutí. HCA může pomoci ke kontrole tělesné hmotnosti, snižováno tělesného tuku a pocitu hladu.

Kdy a jak užívat HCA?

HCA se užívá 30-60 minut před jídlem, aby se zvýšila účinnost při potlačení chuti k jídlu. HCA se obvykle užívá ve formě kapslí nebo tablet a je doporučeno jej užívat s dostatečným množstvím vody. Je důležité dodržovat doporučenou dávku a nepřekračovat ji.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 15 produktů
  • Značky
  • Příznaky
  • velikost balení
  • příchuť
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: