Můj účet
Přihlášení
Menu

Stimulanty testosteronu

Stimulanty testosteronu je kategorie produktů s obsahem přírodních látek, které ve fitness světě vyhledávají hlavně lidé toužící po bezpečné a legální cestě jak stimulovat testosteron. Mají různé spektrum účinků a nejčastěji jsou vyhledávány s cílem zlepšit výkon či podpořit sílu a růst svalů.

Stimulanty testosteronu mohou ovlivnit udržení optimální hladiny testosteronu v krvi, což hraje zásadní roli v mnoha důležitých biologických procesech. Mezi ně patří regulace velikosti a síly svalů a kostí.

✅ Jaké přírodní látky nebo doplňky mohou pomoci zvýšit hladinu testosteronu?

Některé z přírodních látek a složek, které se v těchto produktech často vyskytují, jsou:

 • Tribulus terrestris: Silný extrakt z kotvičníku zemního. Ten je známý svým obsahem steroidních saponinů, které vyhledávají sportovci toužící po zvýšení hladiny testosteronu, lepších sportovních výkonech či růstu svalů.
 • D-asparagová kyselina DAA: Samotná nebo v kombinaci s jinými doplňky představuje velmi efektivní podporu v oblasti tvorby testosteronu a svalového objemu.
 • ZMA (zinek, hořčík, vitamín B6): Tato kombinace minerálů a vitamínu B6 je oblíbená u sportovců a cvičenců kvůli jejím vlivům na hladinu testosteronu a regeneraci po tréninku.
 • Ashwagandha: Adaptogenní bylina, která pomáhá normalizovat fyziologické procesy v těle a přispívé k duševnímu a fyzickému zdraví. Pomáhá udržovat homeostázu, tedy stálost vnitřního prostředí v rovnováze, i ve chvílích silného fyzického či emocionálního stresu.
 • Maca: Používána zejména pro svůj vysoký obsah fytoestrogenů, které harmonizují hormonální systém a pozitivně působí na plodnost. Maca má velmi dobrý vliv na energii, naši psychickou stránku a přispívá k celkové vitalitě a životní energii.

✏️ Zajímá vás, jak roste svalová hmota a jak maximálné zeefektivnit její růst? Podívejte se na článek a podcast od trenéra Jirka Vacka a výživového specialisty Petra Havlíčka:  Anabolismus: Co určuje, zda budu nabírat svaly nebo tuk?

✅ Pro koho jsou stimulanty testosteronu vhodné? 

Tyto doplňky stravy jsou obecně považovány za vhodné pro dospělé muže i ženy, kteří chtějí podpořit celkové zdraví, růst svalů a regeneraci. 

 • Sportovci a cvičenci: Jsou oblíbené mezi sportovci a cvičenci, kteří chtějí zlepšit svůj fyzický výkon, nabrat svalovou hmotu a sílu.
 • Lidé, kteří se snaží zvýšit hladinu testosteronu: Stimulanty testosteronu jsou spojovány s potenciálním stimulováním produkce testosteronu.
 • Lidé, kteří hledají adaptogenní účinky: Mnoho stimulantů testosteronu má také adaptogenní vlastnosti, které pomáhají podporovat celkovou rovnováhu těla a zdraví.

✅ Jak dlouho trvá, než se začnou projevovat účinky stimulantů testosteronu?

Někteří lidé mohou zaznamenat změny v krátkém časovém horizontu, zatímco u jiných může trvat několik týdnů nebo měsíců, než si všimnou nějakých změn. Některé přírodní stimulanty testosteronu, jako je tribulus terrestris nebo ashwagandha, mohou mít rychlejší účinky a lidé mohou zaznamenat zlepšení jejich nálady, nárůst energie během prvních týdnů užívání. Pokud jde o účinky na růst svalové hmoty a fyzický výkon, může být potřeba delší čas, protože tyto aspekty vyžadují pravidelný a trvalý trénink a dodržování stravy. Přírodní stimulanty testosteronu nemusí mít u všech jedinců stejný účinek a výsledky se mohou lišit.

✅ Jaké jsou nejlepší stimulanty testosteronu na trhu?

Na našem eshopu můžete zakoupit, buď jednotlivé stimulanty testosteronu (maca, tribulus, zinek...) nebo vícesložkové stimulanty testosteronu, které kombinují více složek dohromady a často fungují synergicky.

Smartfuel Adaptogen mix 90 kapslí

Látky pomáhají organismu přizpůsobovat se a vyrovnávat se s různými fyzickými, chemickými nebo biologickými stresory. Tyto látky pomáhají posilovat obranyschopnost a zlepšovat celkovou vitalitu organismu. Pomáhají nám adaptovat se (přizpůsobit se) na nepříznivé a náročné podmínky.


Prom-in Adaptotest 150 tablet

Všechny extrakty jsou standardizovány na obsah účinných látek. díky tomu produkt adaptotest jen těžko nalezne srovnání s podobnými produkty na trhu. Pomůže optimalizovat hladinu testosteronu, může zlepšit regeneraci navíc obsahuje účinné adaptogeny v dostatečném množství.


VemoHerb Bulgarian Tribulus Terrestris 90 kapslí

Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu ( standardizace na 60% ), což je v současné době v rámci celosvětového měřítka jeden z nejsilnějších dostupných extraktů z obsahem Protodioscinu na trhu

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 88 produktů
 • Značky
 • Příznaky
 • velikost balení
 • příchuť
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: