Můj účet
Přihlášení
Menu

Formule vše v jednom

Komplexní přípravky obsahující všechny důležité suplementy určené k nárůstu svalové hmoty, zvýšení síly a urychlení regenerace. Většinou se jedná o směs bílkovin, aminokyselin, kreatinu, stimulátoru testosteronu a dalších látek sestavených s jediným cílem – co nejvyšší anabolický účinek. Výborná volba pro všechny, kteří se nechtějí starat o podrobné sestavení suplementačního plánu.

✅ Co jsou to anabolizéry vše v jednom a jak fungují?

Předtréninkové formule vše v jednom jsou sestavené k dosažení maximální koncentrace a pokročilého stupně napumpování svalových vláken. Většinou se jedná stimulační látky, varianty kreatinu, látky podporující produkci NO a růstového hormonu. Pre-workouty jsou nejčastěji ve formě ochucených sypkých prášku, shotů nebo kapslí. Lidé je vyhledávají za účelem zlepšení výkonu, síly, ale i maximálního nabuzení před těžkým tréninkem. Na trhu existují nakopávače se stimulanty a bez stimulantů.

  • Podpora anabolických procesů: Tyto přípravky obsahují látky, které podporují anabolismus, tj. stavbu a růst svalové tkáně. To umožňuje efektivnější budování svalů po tréninku.
  • Ochrana před katabolismem: Při fyzickém cvičení dochází k rozkladu svalových vláken, což se nazývá katabolický proces. Přípravky po tréninku pomáhají zamezit tomuto rozkladu a minimalizovat ztrátu svalové hmoty.
  • Zvýšení aktuální síly a motivace: Některé přípravky obsahují stimulanty a další látky, které zvyšují energii a motivaci. To umožňuje lepší tréninkový výkon a odhodlání k dosažení tréninkových cílů.
  • Urychlení regenerace: Důležitou součástí tréninkového procesu je rychlá regenerace svalů a těla. Přípravky po tréninku obsahují složky, které podporují rychlejší zotavení a obnovu po náročném cvičení.

✏️ Zajímá vás, jak roste svalová hmota a jak maximálné zeefektivnit její růst? Podívejte se na článek a podcast od trenéra Jirka Vacka a výživového specialisty Petra Havlíčka:  Anabolismus: Co určuje, zda budu nabírat svaly nebo tuk?


✅ Jsou formule vše v jednom vhodné pro každého?

Předtréninkové doplňky stravy jsou vhodné prakticky pro každého, každopádně jsou tu skupiny lidí, kteří by se měli doplňkům se stimulanty vyhnout. Jsou to těhotné a kojící ženy a ani pro děti takové přípravky nejsou vhodné. Ti, co jsou citliví na stimulanty, jako je kofein, by měli být opatrní a měli by užívat nižší dávku nebo zvolit předtréninkové doplňky bez stimulantů


✏️ Jak nabrat svalovou hmotu? Jak a které suplementy nám můžou pomoci snárůstém svalů? Tady najdete několik zajímavých tipů od kvalitního trenéra Jirky Vacka: TOP 5 SUPLEMENTŮ PRO RŮST SVALŮ | Jak pomáhají doplňky s nárůstem svalové hmoty?


✅ Jaké jsou formule vše v jednom na trhu?

SmartFuel Recovery 1480 g

Recovery je navržen jako přípravek po tréninku (post-workout), ale díky promyšlenému složení ho můžete užívat kdykoliv během dne. Recovery obsahuje funkční látky k nastartování anabolických procesů a podporu regenerace těla.

Reflex One Stop Xtreme 4,35 kg

Základ One Stop Xtreme tvoří patentovaná směs bílkovin s postupným uvolňováním, která je jako VŽDY v každé výrobní šarži produktu testována na garantovaný obsah použitých bílkovin a aminokyselin.
Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 17 produktů
  • Značky
  • Příznaky
  • velikost balení
  • příchuť
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: