Můj účet
Přihlášení
Menu

Proteinové nápoje

Proteinový nápoj je super volbou při hubnutí i nabírání svalové hmoty. Bílkoviny se hodí do každé diety. Známější jsou práškové proteiny, které smícháte v šejkru s vodou nebo mlékem. Připravené proteinové nápoje jsou skvělé na cesty, kdy víte, že nebudete mít vodu na rozdělání práškového proteinu nebo třeba kde umýt šejkr. Prostě jednorázovka, kdy po vypití obal jednoduše vyhodíte. Tyto nápoje jsou většinou obohacené i o vitamíny, aminokyseliny BCAA. Takové vše v jednom. 

Připravený proteinový drink je ideální volbou pro ty, kteří cestují a potřebují snadný a pohodlný způsob doplnění bílkovin a rychlé občerstvení. Proteinový nápoj poskytne dostatečné množství bílkovin ve snadno stravitelné formě. Je dostatečně kompaktní, aby se vešel do batohu nebo tašky, takže si ho užijete kdykoliv a kdekoli. Stačí jej zatřepat, otevřít a můžete si vychutnat svou svačinu bohatou na bílkoviny bez zbytečného času a námahy spojené s přípravou jídla.

Je protein vhodný pro každého? 

Ano, protein je vhodný pro každého, kdo potřebuje zvýšit příjem bílkovin ve své stravě nebo chce své stravování ozvláštnit. 

 • Sportovci, kteří chtějí navýšit růst svalů: Lidé, kteří mají vyšší potřebu bílkovin, jako jsou sportovci, kulturisté, lidé se zvýšenou fyzickou aktivitou. Protein je základní stavební kámen svalové hmoty. Lidé, kteří se snaží nabrat svalovou hmotu, by měli tělu zajistit dostatečný příjem proteinů, aby podpořili svalovou regeneraci a růst. Další tipy pro nabírání svalů, naleznete v tomto článku.
   
 • Při redukci váhy: Bílkoviny mají ze všech makroživin největší sytící vlastnosti, navíc tělo vynaloží více energie na jejich rozložení a vstřebání do těla a v neposlední řadě chrání svalovou hmotu, když je tělo v kalorickém deficitu. Podívejte se na ideální proteiny při hubnutí.
   
 • Vegani a vegetariáni: Jedinci, kteří jedí rostlinnou stravu mají občas problém ujíst bílkoviny pouze z rostlinné stravy. Na trhu je již široká škála rostlinných (vegan) proteinů, které díky kombinaci různých zdrojů bílkovin, poskytnout celé aminokyselinové spektrum.
Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 12 produktů
 • Značky
 • Příznaky
 • velikost balení
 • příchuť
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: