Můj účet
Přihlášení
Menu

Kaše, vločky a müsli

V této kategorii najdete instantní kaše, musli, vločky i granolu. Ty obsahují komplexní sacharidy, které dodávají postupně se uvolňující energii i několik hodin. Tyto potraviny kdykoliv pomohou zahnat hlad. K tomu přispívá i vláknina, která je důležitá i pro zdravé zažívání. Široký výběr kvalitních produktů, které jsou skvělým doplňkem pro vyváženou stravu.

✅ Instantní kaše

Kvalitní kaše zasytí a dodají potřebnou energii a jsou oblíbené pro rychlou přípravu. Pokud máte rádi kaše, nezapomínejte, že by měly obsahovat komplexní sacharidy, dostatek vlákniny i porci bílkovin. Instantní kaše u nás zakoupíte samotné neochucené, ale i ochucené a proteinové, kde všechny potřebné složky jsou již obsaženy. V této kategorii najdete i kaše, které jsou přirozeně bez lepku. 

✅ Vločky

Vločky jsou zdravou a stále oblíbenější alternativou k tradičním cereáliím, které často obsahují spoustu cukru. Kromě klasických ovesných vloček máte možnost vybírat z rýžových, pohankových, žitných, špaldových, jáhlových vloček, ale i různých mixů. Vločky považovány za vynikající zdroj komplexních sacharidů, vlákniny a obsahují bohatou škálu vitaminů a minerálních látek. 


✏️ Vločky se dají skvěle zakomponovat do jídla? Získejte nové nápady na každodenní stravování a pusťte se do cesty ke zdravějšímu životnímu stylu s našimi fitness recepty. Podívejte se na náš blog do oddělení FITNESS RECEPTY.


✅ Müsli

Müsli je směs vloček, semínek,ořechů, sušeného ovoce ale i kousků čokolády. Směs skvělým zdrojem komplexních sacharidů, energie, ale i vlákniny. Müsli si stačí zalít mlékem nebo si ho nasypat na jogurt a tvaroh, kde bude dodávat skvělé křupavý element.

✅ Granola

Granola ja hodně podobná müsli. Také obsahuje, vločky, ořechy, semínky, ovoce nebo čokoládu, ale narozdíl od müsli se zapéká s různými sladidly jako je javorový sirup, med, třtinový cukr či čekankové slazení.

Na našem e-shopu najdete prémiové kaše, musli, vločky i granolu. Vybrané produkty splňují zásady Vegan, BIO a z naší nabídky si vyberou i ti, kteří dávají přednost výrobkům českého původu.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 112 produktů
  • Značky
  • Příznaky
  • velikost balení
  • příchuť
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: