Můj účet
Přihlášení
Menu

Směsi na vaření

V naší nabídce naleznete různé možnosti pro jednoduchou a kvalitní přípravu chutného jídla. Směsi na vaření, palačinky, pudinky a jejich proteinové varianty, jako jsou proteinový puding, proteinové palačinky nebo proteinové lívance. Směsi jsou pečlivě navrženy s cílem zajistit rychlou a snadnou přípravu, zatímco zůstávají v souladu se zásadami zdravé výživy. Můžete si být jisti, že jídlo bude nejen nejen skvěle chutnat, ale také doplní kvalitní živiny a vy se tak budete cítit i déle sytí. 

✅ Proteinové palačinky

Proteinové palačinky jsou varianta klasických palačinek, které jsou obohaceny o vyšší obsah bílkovin. Jsou obvykle připravovány kombinací proteinového prášku s typickými ingrediencemi palačinek, jako je mouka, mléko nebo alternativa mléka a vejce. Proteinové palačinky mají za cíl poskytnout vyšší podíl bílkovin v porovnání s tradičními palačinkami, což ocení lidé, kteří se snaží zvýšit příjem bílkovin, ať už z důvodu budování svalů, udržení hmotnosti nebo hubnutí. Proteinové palačinky mohou být součástí vyvážené stravy.


Recept na proteinové palačinky s banánem a čokoládou

Zdravé palačinky vytuněné o dávku bílkovin navíc! Jsou jemné a vláčné a chutnají po vanilce. S banánem a čokoládou vytvoří dokonalou kombinaci, které se nelze nabažit.

✅ Proteinový pudink

Proteinový pudink je obohacený o vyšší obsah bílkovin než tradiční puding. Obvykle je vyroben z kombinace proteinového prášku a klasických surovin pro výrobu pudinku, smíchané s mlékem a příchutěmi. Proteinový pudink je oblíbený mezi těmi, kteří dbají na vyšší příjem bílkovin, jako jsou sportovci, fitness nadšenci nebo ti, kteří se snaží udržet si zdravý životní styl. Proteinový puding může být součástí vyvážené stravy a představuje chutnou alternativu k běžným sladkým pokrmům.

Na našem e-shopu najdete proteinové palačinky, proteinové lívance, proteinové pudinky či proteinový mug cake. Vybrané produkty splňují zásady Vegan, BIO a z naší nabídky si vyberou i ti, kteří dávají přednost výrobkům českého původu.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 32 produktů
  • Značky
  • Příznaky
  • velikost balení
  • příchuť
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: