Extrémně silné a bohaté aroma bobů „Nacional“ - vysoký obsah kakaa a chuťová vyváženost – nesmí chybět v žádné kuchyni.
Intenzivní hořký zářitek ! Vynikající čokoláda nyní ve formě knoflíků má téměř bordovou barvu s tóny černého čaje.
Výjmečné jemné čokolády s poctivým podílem kakaových bobů bez palmového oleje
Kakao je superpotravinou bohatou na zdraví prospěšné látky, jakými jsou vitamíny, minerály, alkaloidy, antioxidanty a polyfenoly.
Nejsametovější a nejjemnější belgická čokoláda je opravdu chuťovým zážitkem
Kvalitní belgická bílá čokoláda je cukrovinka založení na kakaovém másle, mléce a cukru s jemným podtónem vanilky.
Konečně čokoláda na vaření, která vám nevyláme zuby a navíc je skutečně čokoládová.
Na začátku byl preclík. Preclík pěkně vypečený, jemně solený a křupavý. A pak přišla na řadu čokoládová kouzla.
Směs pro přípravu lahodného proteinového nápoje s příchutí horké čokolády!
Tradiční surovina pro přípravu dezertů v biokvalitě. Hodí se ale i do smoothie či horkého mléka. V kombinaci například s chilli může být i součástí exotických receptů.
Naše preclíky v mléčné čokoládě se smetanou jsou dokonalým řešením, když nevíš, jestli máš chuť na sladké nebo na slané.
Kakaové boby jsou typické nahořklou chutí, kterou si rychle oblíbíte. Chutnají dobře samotné i zapracované do dezertů, nápojů i exotických hlavních jídel.
100% kakao v RAW kvalitě. Neobsahuje žádné balastní látky (konzervanty, sladidla, aromata).
Naše preclíky v mléčné čokoládě se smetanou jsou dokonalým řešením, když nevíš, jestli máš chuť na sladké nebo na slané.
100% přírodní kakao v RAW kvalitě. Bez přidaného cukru s výraznou chutí.