Můj účet
Přihlášení
Menu

Způsoby platby

Veškeré ceny uvedené na našem e-shopu jsou včetně DPH a ceny jsou konečné (nepřipočítáváme žádné balné, pojistné ani manipulační a jiné poplatky). 

Bezhotovostvě platební kartou nebo převodem


Bankovním převodem: Zboží zaplatíte na základě objednávky (vystavené zálohové faktury, která je vám poslána emailem, jako var. symbol uveďte číslo objednávky). Jakmile bude částka připsána na náš účet, zboží obratem zašleme na uvedenou adresu. 

Číslo účtu: 1911483001
Kod banky: 5500
IBAN:  CZ6455000000001911483001
SWIFT kód: RZBCCZPP

Platební kartou - online - po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečené online rozhraní pro platbu kreditní kartou. Jedná se o nejrychlejší způsob platby.

Platby PayU - rychlá a bezpečná online platba pro klienty bank Česká spořitelna, Komerční Banka, Raifaisen Bank, GE Money Bank, Fio a Sberbank. Po odeslání Vaší objednávky a výběru Vaší banky jste automaticky přesměrováni na přihlašovací obrazovku Vašeho online bankovnictví, kde po přihlášení již pouze potvrdíte automaticky předvyplněný platební příkaz. Platbu evidujeme na našem účtu během několika minut a zboží tak expedujeme neprodleně.

Při převzetí


Dobírkou: peněžní částku od vás vybere pracovník doručovací společnosti při doručení. Poplatek za platbu na dobírku je standardně 30 Kč.

Hotově nebo kartou na prodejně: příslušnou částku od Vás vybereme na prodejně při předání Vaší objednávky. Na centrálním skladu Ruzyně a Olympia Fitness Opatov je možná platba pouze v hotovosti.

 


Náš blog Radíme jak přibrat, zhubnout, mít energii nebo zdravě vařit