Můj účet
Přihlášení
Menu

Způsoby platby

Veškeré ceny uvedené na našem e-shopu jsou včetně DPH a ceny jsou konečné (nepřipočítáváme žádné balné, pojistné ani manipulační a jiné poplatky). 

Bezhotovostvě platební kartou nebo převodem


Bankovním převodem: Zboží zaplatíte na základě objednávky, jako var. symbol uveďte číslo objednávky. Jakmile bude částka připsána na náš účet, zboží obratem zašleme na uvedenou adresu. 

Číslo účtu: 1911483001
Kod banky: 5500
IBAN:  CZ6455000000001911483001
SWIFT kód: RZBCCZPP

Platební kartou - online - po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečené online rozhraní pro platbu kreditní kartou. Jedná se o nejrychlejší způsob platby.

Platby GoPay V3 - rychlá a bezpečná online platba pro klienty bank Česká spořitelna, Komerční Banka, Raifaisen Bank, GE Money Bank, Fio a Sberbank. Po odeslání Vaší objednávky a výběru Vaší banky jste automaticky přesměrováni na přihlašovací obrazovku Vašeho online bankovnictví, kde po přihlášení již pouze potvrdíte automaticky předvyplněný platební příkaz. Platbu evidujeme na našem účtu během několika minut a zboží tak expedujeme neprodleně.

Při převzetí


Dobírkou: peněžní částku od vás vybere pracovník doručovací společnosti při doručení. Poplatek za platbu na dobírku je standardně 30 Kč. Platí pouze pro ČR.

Hotově nebo kartou na prodejně: příslušnou částku od Vás vybereme na prodejně při předání Vaší objednávky.