Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -15%
  • Katalogové číslo: 150215
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

BioTechUSA BCAA Shot 60 ml

BioTechUSA BCAA Shot 60 ml - každá ampule obsahuje 3000 mg esenciálních aminokyselin BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) a 500 mg L-Argininu, praktické jednorázové balení. Vhodná tekutá forma zajistí rychlou a efektivní vstřebatelnost.

sekce
Aminokyseliny BCAA
Výrobce:
Biotech USA
balení
60 ml

34 Kč (sleva 15%)

29 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

BCAA Shot 60 ml výrobce BiotechUSA

Revoluční jednorázové BCAA SHOT, každá ampule obsahuje 3000 mg esenciálních aminokyselin BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) a 500 mg L-Argininu, praktické jednorázové balení. Vhodná tekutá forma zajistí rychlou a efektivní vstřebatelnost.

BioTech BCAA Shot je farmaceuticky čistý aminokyselinový přípravek. Aminokyseliny s rozvětvenými řetězci jsou velmi důležité:

  • udržují pozitivní dusíkovou rovnováhu v organizmu
  • chrání svalové tkáně při nízkokalorickém stravovaní
  • zvyšují svalovou energii během tréninků

BCAA - volné větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin se řadí mezi esenciální (nepostradatelné) aminokyseliny a jsou obsaženy přímo ve svalové tkáni, kde mohou být využity jako důležitý zdroj energie pro svalovou práci. Větvené aminokyseliny jsou obsaženy ve stravě, jsou tedy látkou naprosto přirozenou. Jsou základem bílkovin, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty. Suplementací BCAA při intenzivním tréninku nebo při redukční dietě můžete zabránit tomu, aby se „spalovala“ svalová hmota, chránit ji proti katabolizaci – pro tento účinek podávejte BCAA před výkonem, popř. i v jeho průběhu

Nedostatek aminokyselin během zvýšené fyzické zátěže vede k odbourávání svalové tkáně (katabolizmus), kvůli krytí potřeby energie organismu. BioTech BCAA Shot ve výjimečné míře přispívá k udržení pozitivní dusíkové rovnováhy v organizmu (anabolické procesy).

Doporučené dávkování:

  • Pro ochranu svalové hmoty a pro oddálení vyčerpání vypijte cca 30 minut před výkonem (při příchodu do fitness centra, posilovny).
  • Pro podporu regenerace a pro urychlení tvorby svalové hmoty vypijte ihned po ukončení výkonu.

Upozornění: Doplněk stravy, potravina určená pro zvláštní výživu se sladidly. Vhodné pro sportovce. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

biotech-usa-fitness007

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám