Můj účet
Přihlášení
Menu

BiotechUSA Ca+D3+K2 90 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

BiotechUSA Ca+D3+K2 90 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
209 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava od 59 Kč (nad 1 500 Kč ZDARMA)

BiotechUSA Ca+D3+K2 90 kapslí, doplněk stravy 


Během vývoje Ca+D3+K2 bylo vzato v úvahu nejen množství aktivních látek, ale také jejich složitost. Kromě vápníku a fosforu, které jsou většinou odpovědné za udržování normálního stavu kostí a zubů, jsme do produktu přidali vitamin D, který je zodpovědný za lepší absorpci a využití těchto dvou minerálů. Pro plnou podporu byl do produktu přidán také vitamin K, který také přispívá k udržení normálních kostí.

1 dávka obsahuje: 

  • 751 mg vápníku
  • 459 mg fosforu
  • 6 µg (240 IU) vitaminu D
  • 30 µg vitaminu K

Látky:

  • Vápník je nezbytný pro udržení normálních kostí a zubů, proto je nesmírně důležitý pro jejich zachování zdraví. Kromě zdraví vašich kostí a zubů vápník přispívá k dělení buněk a procesům specializace, podílí se na normálních energetických metabolických procesech a normální neurotransmisi, stejně jako na normálním fungování svalů a trávicích enzymů.
  • Fosfor: Stejně jako vápník se i fosfor podílí na ochraně zdravých kostí a zubů, na normálních metabolických procesech, které přinášejí energii, a také přispívá ke správnému fungování buněčných membrán.
  • Vitamín D: Jeho primární rolí je ochrana zdraví kostí a podobně jako vápník a fosfor také přispívá k udržení zdraví kostí, zubů a svalových funkcí i k normálnímu fungování imunitního systému. Je nepřímo odpovědný za zdraví kostí, protože vitamin D přispívá k normální absorpci / využití vápníku a fosforu spolu s udržováním normální hladiny vápníku v krvi.
  • Vitamin K: Kromě výše zmíněných složek přispívá vitamin K také k udržení normální struktury kostí. Vitamin K se také podílí na normální srážení krve, proto se přípravek nedoporučuje osobám, které užívají kumarinový antikoagulant.

Dávkování: Užívejte 3x1 kapsli denně, zapijte dostatečným množstvím vody. 

Balení: 90 kapslí 

Dávka: 1 kapsle 

Počet dávek v balení: 30 

Minimální trvanlivost: Viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Nutriční hodnoty

3 kapsle

Vápník 

908 mg

Fosfor

702 mg

Vitamín D

6 µg (240 IU)

Vitamín K

30 µg

Složení: Soli vápníku s kyselinou ortofosforečnou, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin), obal tobolky [želatina, glazura (šelak), barviva (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], menachinon cholekalciferol.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz