Můj účet
Přihlášení
Menu

Blight Smile Náhradní náplň pro bělící sadu 3 ks

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Blight Smile Náhradní náplň pro bělící sadu 3 ks

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Blight Smile Náhradní náplň pro bělící sadu 3 ks


Mít krásný úsměv nebylo nikdy jednodušší. S Blight Smile vám k zářivě bílým zubům stačí pouze deset minut denně. Vše zvládnete jednoduše ve 3 krocích z pohodlí domova, bez negativních účinků na zdraví zubní skloviny, dásní a ústní mikroflóry. Celá procedura je bezbolestná, nezvyšuje citlivost zubů a bělící gel neobsahuje zdraví škodlivé látky.

Blight Smile je jednoduchá a vysoce účinná procedura pro bělení zubů z pohodlí domova. První výsledky budete pozorovat už po prvním použití a optimálního odstínu dosáhnete již v prvním týdnu.

Jak bělení zubů s Blight Smile funguje?
Blight Smile využívá k dosažení maximálních bělících výsledků kombinací modrého a červeného světla. Modré světlo v kombinaci s gelem s přírodními výtažky bělí zuby, zatímco červené světlo pozitivně působí na vrstvu pod sklovinou (dentin), dásně a ústní mikroflóru. Díky této světelné synergii můžete očekávat viditelné rozjasnění vašich zubů už po prvním použití.

Podstata tmavých odstínů zubů nespočívá pouze ve špatném odstínu a skvrnách na povrchu skloviny, ale také tím, že opotřebením skloviny dochází k prosvítání vrstvy pod sklovinou tzv. dentinem (zubovinou). V našem dětství byla tato vrstva světlejší a hlavně skrz zdravou a silnou sklovinu nebyla vidět, ale s tím, jak stárneme bohužel tmavne i dentin a aby toho nebylo málo ztenčuje se i sklovina. Na rozdíl od skloviny, která se opotřebovává vnějšími faktory (cukr, kyseliny), jsou důvodem opotřebení dentinu vnitřní faktory (bakterie, traumata).

Červené světlo pozitivně působí na nejen zdraví dentinu a dásní, ale navíc působí proti bakteriím, které způsobují "vnitřní žloutnutí" dentinové vrstvy. Naopak modré světlo v kombinaci s bělícím gelem působí jemně na povrchu skloviny a odstraňuje z ní plak a bakterie, které mají na svědomí povrchové zažloutnutí vašich zubů. Kombinací červeného a modrého světla dosáhnete nejlepších výsledků.

Přednosti Blight bělící sady

32 LED diod pro váš zdravý a zářivý úsměv
16 červených diod pro regeneraci dentinu i dásní. 16 modrých diod pro zbavení se plaku a zářivě bílé zuby. V kombinaci s aktivním gelem s výtažky z rostlin bez škodlivin a agresivního peroxidu je novou cestou k vysněnému zářivému úsměvu bez bolesti a kompromisů.

 100% účinná technologie bělení
Kombinace červeného a modrého světla působí pozitivně na zdraví zubů a zároveň bělí.

 100% jednoduché použití
3 jednoduché kroky, které zaberou přibližně 10 minut času z pohodlí domova.

 100% bezpečné bělení
Aktivní gel neobsahuje škodlivé látky nebo agresivní peroxid vodíku. Bez bolesti a citlivosti zubů.

Jak se bělící sada Blight Smile používá?

  1. Zjistěte výchozí odstín: Očistěte si jemně zuby navlhčeným kartáčkem. Poté zkontrolujte odstín zubů dle vzorníku.
  2. Aplikujte gel a zapněte bělení: Aplikujte bělící gel na viditelné přední zuby. Nepřetahujte na dásně. Navlhčete zubní násadu, zapněte bělící program a vložte násadu do úst. Pro šetrné bělení zvolte kombinaci červeného a modrého světla, která trvá 10 minut. Pro intenzivní bělení zapněte pouze modré světlo na 15 minut.
  3. Vypláchněte ústa a usmějte se: Po automatickém vypnutí přístroje vytáhněte násadu z úst a vypláchněte si ústa vodou. Usmějte se.

Tipy a rady pro bělení zubů
Nejlepší doba, kdy začít s bělením, je před spaním. Neboť už nebudete jíst ani pít, což je pro dlouhodobý účinek ideální. Pokud nebudete bělit zuby před spaním, tak se pokuste 30 minut bezprostředně po proceduře nejíst a nepít nic jiného než vodu.

Po dobu alespoň dvou dní od bělení se vyhněte kouření a co nejvíce omezte nápoje a jídlo, které by mohlo zbarvit vaše zuby (káva, borůvky atd.). Výsledek můžete podpořit tzv. " Bílou dietou". Ta je důležitá pro ustálení barvy vašich zubů a je vhodné ji dodržovat zhruba 24 hodin po bělení. Bílá dieta spočívá ve vyhýbání se barevným potravinám a nápojům, protože je zubní sklovina po bělení náchylná k příjmu barevných pigmentů. Příklady barevných nápojů a potravin je káva, červené víno nebo borůvky. Zapamatujte si, že pokud potravina nebo nápoj zabarví bílé tričko, může zabarvit i vaše zuby.

Doporučujeme vám bělit zuby 3 - 5 dní za sebou a poté udělat 2 dny pauzu. Takto cyklus opakujte, dokud nedosáhnete požadovaného odstínu.

✅ Viditelné výsledky: První výsledky mohou jít vidět již po prvním použití. S každým dalším bělením uvidíte větší a větší rozdíly.

13 důvodů proč si bělit zuby s Blight Smile

✅ Technologie zubů postavena na nejnovějších poznatcích v oblasti účinků světla na lidský organismus.
✅ Bez peroxidů a dalších škodlivin.
✅ Jednoduché použití ve 3 krocích, které zaberou maximálně 10 minut.
✅ Znatelné výsledky již po prvním použití. Optimální již po pěti dnech.
✅ Jedna sada vydrží na 3 týdny každodenního bělení.
✅ Kombinace zdravého a efektivního bělení prostřednictvím červeného i modrého světla.
✅ Garance vrácení peněz v případě nespokojenosti.
✅ Úsporná a šetrná aplikace gelu přímo na zuby.
✅ Bezdrátová technologie bělení zubů.
✅ Vhodné pro všechny typy zdravých zubů.
✅ Bělící gel nebyl testován na zvířatech.
✅ Všechny ingredience byl testovány v testu bezpečnosti v laboratoři v Česku.
✅ Bělící gel je vhodný i pro vegany.

Obsah balení:
3 pera s aktivním bělícím gelem.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Složení bělícího gelu: Propylenglykol, glycerin, voda, bikarbonát sodný, xanthanová guma,  šťáva z listů aloe, karbomer, kyselina citrónová, mentol, olej z heřmánku římského, extrakt z granátového jablka, chloritan sodný, extrakt z rozmarýnu lékařského. 

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz