Můj účet
Přihlášení
Menu

Fitness recepty

 • Tvarohové fit lívanečky

  Tvarohové fit lívanečky

  Pro tyto lívance se vyplatí si o chvilinu přivstat. Udělejte si pomalé ráno se skvělými a sladkými lívancemi. Pár ingrediencí, jednoduchá příprava a nutričně vyvážená a perfektně vypadající snídaně je na světě.

 • Fit ovesné čokoládové flapjacky
  Fitness recepty

  Fit ovesné čokoládové flapjacky

  Recepty bez pečení zvládne opravdu každý. Ingredience stačí pouze zamíchat, nechát chvíli zatuhnout a máte parádní svačinku na cesty, dezertík ke kávě či snídani "to go". Pouze 5 ingrediencí, minutka času a čokoládové flapjacky, které potěší nejen čokoholiky, jsou na světě.

 • Fit karobové brownies s arašídy
  Fitness recepty

  Fit karobové brownies s arašídy

  Spojení banánu, čokoládové příchutě a arašídového másla zkrátka nemůže dopadnout špatně. Místo klasického kakaa jsme tentokrát zvolili karob a povedlo se, jemné a vláčné proteinové brownies chutnají skvěle.

 • Fit tvarohové šátečky
  Fitness recepty

  Fit tvarohové šátečky

  Fit tvarohové šátečky chutnají božsky, jsou jednoduché na přípravu a naplnit je můžete tím, na co máte chuť, nebo co máte zrovna doma. Vyzkoušejte křehké šátečky plněné ovocem, marmeládou, ořechy, oříškovým máslem nebo třeba čokoládou.

 • Vzorový jídelníček do krabičky 2677 Kcal

  Vzorový jídelníček do krabičky 2677 Kcal

  Jak vypadá jídelníček ve stylu low carb stravování. Low carb neboli nízkosacharidová strava je způsob stravování s nízkým obsahem sacharidů, a zároveň s vysokým množstvím tuků. Toto celé menu na den má 2677 kcal, 197.5 g bílkovin,78 g sacharidů a 175 g tuků.

Oblíbené články