Můj účet
Přihlášení
Menu

BrainMax Adaptogenic Coffee BIO 300 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

BrainMax Adaptogenic Coffee BIO 300 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

BrainMax Adaptogenic Coffee BIO 300 g


Kombinace výběrové organické instantní kávy a kokosového mléka s extrakty lion's mane, rhodioly a l-theaninu pro mentální i fyzickou vzpruhu. Vysoká dávka houbového extraktu lion's mane a rhodioly zajišťují 100% účinnost pro mentální i fyzický výkon a zároveň zvyšují odolnost vůči stresu, neboť jsou obě rostliny řazeny do kategorie adaptogeny. Kombinace kofeinu a l-theaninu podporuje lepší koncentraci a vyrovnanost.

Vynikající vůně, chuť a jednoduchost přípravy kdykoliv a kdekoliv dělá z této kávy jednu z nejlepších houbových káv na trhu. Samozřejmostí je testování kávy na mykotoxiny, pesticidy a těžké kovy.

✅ adaptogenní účinek regulující stres
✅ kognitivní a duševní výkonnost
✅ mentální i fyzický výkon
✅ zvyšuje odolnost vůči stresu
✅ koncentrace a vyrovnanost
✅ vynikající vůně a chuť
✅ jednoduchost přípravy
✅ BIO kvalita

5 INGREDIENCÍ PRO MAXIMÁLNÍ ÚČINEK

Organická instantní káva robusta
Jedná se o výběrovou instatní kávu pocházející z Afriky. Kávové boby šetrně sbírané jejichž zpracování se provádí velmi šetrně. Po upražení a vaření bobů se z kávy vytváří extrakt, který je šetrně rozprašován do čistého instantního prášku. V jedné dávce najdete 104 mg kofeinu. Káva prochází pravidelným testováním na mykotoxiny, pesticidy a těžké kovy.

Organické kokosové mléko
Kokosové mléko obsahuje přirozeně se vyskytující MCT mastné kyseliny, které jsou prospěšné pro metabolismus. A jedním z hlavních důvodů, proč jsme přidali do BrainMax Adaptogenic Coffee kokosové mléko je nezaměnitelná lahodná chuť a vůně.

Lion´s mane
Lion's mane, Hericium, nebo také Korálovec ježatý, to všechno jsou názvy pro léčivou houbu, pro kterou je typický velký obsah antioxidantů. Pro tuto houbu neexistují v naší legislativě žádné zdravotní tvrzení. Jediné, co vám můžeme sdělit je, že ji používali budhističtí mniši pro udržení koncentrace při dlouhých meditacích.

Rhodiola Rosea
Kořen rhodioly obsahuje více než 140 účinných látek, přičemž dvě nejsilnější látky jsou rosavin a salidrosid. Extrakt v naší kávě je standardizovaný na 4% rosavinů a patří k velmi potentním extraktům. Rhodiola je jedním z nejsilnějších adaptogenů a používá se ve Skandinávii a Rusku po staletí pro léčbu úzkosti, únavy a deprese.

L-theanin
L-theanin je aminokyselina, která se nachází především zeleném čaji a je o ni často mluveno v souvislosti s navozením stavu relaxování. Ovšem v legislativě pro l-theanin neexistují žádná zdravotní tvrzení. L-theanin jsme do kávy přidali, neboť v kombinaci s kofeinem prohlubuje koncentraci a mentální výkon a lehce vyrovnává potenciální nervozitu způsobenou s užíváním kofeinu pro citlivé jedince.

Dávkování: Vložte do hrnku dvě čajové lžičky kávy a zalijte vodou o maximální teplotě 60 až 70 stupňů.

Balení: 300 g

Dávka: 2 čajové lžičky (8 gramů)

Počet dávek v balení: 37

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Látka v 1 dávce (2 čajové lžičky) Obsah %RHP*
Organická instantní káva 4000 mg **
Organické kokosové mléko 3190 mg **
Lion´s mane, extrakt std.30% polysacharidů 600 mg **
Kofein 112 mg **
L-theanin 104 mg **
Rhodiola rosea 104 mg **
 *RHP Referenční hodnota příjmu. **Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Složení: Organická instantní káva (robusta), organické kokosové mléko, korálovec ježatý extrakt standardizovaný na 30% polysacharidů, l-theanin, rhodiola rosea.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz