Můj účet
Přihlášení
Menu

BrainMax brýle blokující 100% modrého světla, Stark - černé

Produkt zatím nikdo nehodnotil

BrainMax brýle blokující 100% modrého světla, Stark - černé

Produkt zatím nikdo nehodnotil
499 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

BrainMax brýle blokující 100% modrého světla, Stark - černé


Brýle vhodné k nošení 1,5 hodiny před spánkem kvůli blokaci modrého světla a optimalizaci cirkadiánního rytmu. Dokáží blokovat až 100% škodlivého modrého světla. Blokují spektrum o vlnové délce 380 až 500 nm. Nošením brýlí blokujících modré světlo před spaním můžete zlepšit spánek, zdraví (skrze vyplavení melatoninu, nejsilnějšího antioxidantu) a ranní energii. Elegantní unisex design s černými obroučkami.

Jedná se o certifikovaný výrobek splňující evropské normy bezpečnosti. 

Problém modrého světla
V dnešní digitální éře dokáže jen málokdo odtrhnout oči od obrazovky, ať už to je televize, mobil, či počítač. S přibývajícím používáním těchto elektronických zařízení a používání LED světel vyvstaly nové problémy. Vystavení se modrému světlu z obrazovek narušuje produkci melatoninu a spánkové vzory. Modré světlo z expozice na obrazovce bylo spojeno s poškozením sítnice, šedým zákalem a makulární degenerací. Viditelné modré světlo je vyšší energii a jeho vystavení je pro oči velmi vyčerpávající. Nadměrné nasycení modrého světla může snížit ostrost zraku a ztížit zaostřování. Bylo prokázáno, že modré světlo vyvolává fotochemické poškození sítnice a makuly, které způsobují oxidační stres očí. Modré světlo je spojeno s poruchami spánku. Poruchy spánku mohou vést k depresi, hromadění neurotoxinů a zvýšenému riziku onemocnění.

Všechna spektra modrého světla však nejsou špatná, například spektrum od 470 do 500 nm, nazývané také tyrkysově modré světlo, je obecně považováno za dobré. Tato škála viditelného modrého světla je prospěšná, protože stimuluje přirozené reflexy chránící oči před přeexponováním a také pomáhá kognitivním a paměťovým funkcím mozku. Zároveň stimuluje fotosenzitivní retinální gangliové buňky, také pupilární reflex a kontroluje cirkadiánní cyklus.

Základní specifikace
Skla: oranžová
Šířka brýlí: 14 cm
Délka nožiček: 14 cm
Brýle jsou certifikovány pro evropský trh a bylo na nich provedeno měření blokace modrého spektra.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 9. 8. 2023 v 06:19
  Dominik Šrajer
  Reagovat
  Dobry den mohu se zeptat zda je možné nosit brýle neomezeně vzdy při práci s monitorem. Předem dekuji za odpoved
 • 9. 8. 2023 v 11:20
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano samozřejmě. Lidé kteří většinu času tráví koukáním do monitorů, často používají brýle neustále, třeba i při večerním koukání na televizi. Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz