Můj účet
Přihlášení
Menu

BrainMax Lipozomální Glutathion 200 ml

Produkt zatím nikdo nehodnotil

BrainMax Lipozomální Glutathion 200 ml

Produkt zatím nikdo nehodnotil
699 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

BrainMax Lipozomální Glutathion 200 ml​, doplněk stravy


Nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se přibližuje nitrožilnímu podávání glutathionu. Glutathion je velmi silný antioxidant, který je přirozeně produkován v našem těle a jeho produkce s věkem slábne. Glutathion podporuje zdraví neuronů, funkci jater a zdraví imunitního systému.

Přidáním fosfolipidového ochranného obalu byly překonány běžné problémy s absorpcí v trávicím traktu a díky tomu se glutathion dostává přímo do buněk. Lipozomální glutathion je chráněn před drsným prostředím žaludku lipozomy a je schopen procházet buněčnými membránami přímo do buněk.

✅ Vyšší hladiny glutathionu jsou spojeny s ochranou buněk před oxidativním stresem (volné radikály), normální funkcí imunitního systému, ochranou DNA, detoxikaci toxinů a těžkých kovů, podporou buněčné energie, ochranou jater.
✅ Stabilní a pro tělo maximálně využitelná forma glutathionu.
✅ Forma glutathionu vhodná pro zvýšení antioxidační kapacity neuronů v mozku.
✅ 1 dávka (2 čajové lžičky) obsahuje 400 mg lipozomálního glutathionu.
✅ Tekutá forma pro jednoduché dávkování.
✅ Vhodné pro vegany.

Produkt je vhodný pro jedince
  • Trpící stresem a vyčerpáním.
  • Zaměřené na zbavování se toxinů, kondici jater, buněčnou energii, podporu imunity a hormonální rovnováhu.
Co je glutathion a k čemu je dobrý?

Glutathion je malý peptid s molekulou složenou ze tří aminokyselin: kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu. Glutathion je nejsilnější antioxidant a je vytvářen každou buňkou v těle, zvlášť významně se však tvoří v játrech. Podílí se na odstraňování reaktivních forem kyslíku (volných radikálů) neustále vznikajících v metabolismu červených krvinek (v mitochondriích) a chrání je tak před oxidačním poškozením. Vyšší hladiny glutathionu v buňkách tedy souvisí s vyšší produkcí buněčné energie a zdravím buněk. Glutathion hraje taktéž důležitou roli ve funkci imunitního systému a procesu detoxikace. 

Naše vlastní produkce glutathionu s věkem slábne. Produkce glutathionu také klesá se špatnou stravou, nadužíváním alkoholu, stresem, infekcí, toxiny či enviromentálním znečištěním. S nízkou hladinou glutathionu v těle se stáváme náchylnějšími k infekcím a chorobám, protože nám chybí schopnost účinně detoxikovat.

Vysoká vstřebatelnost díky lipozomální formě

Liposomální glutathion je inovací v doplňování glutathionu, neboť je glutathion chráněn před agresivním prostředím v žaludku fosfolipidovou ochrannou vrstvou. Díky této lipozomální inovaci dokáže projít skrz stěnu tenkého střeva a dostat se do krevního řečiště, kde zvyšuje v buňkách hladiny tohoto životně důležitého antioxidantu. Lipozomální a acetylovaná forma glutathionu vyniká pro tělo maximální využitelností zatímco běžná redukovaná forma dosahuje využitelnosti maximálně 5 %.

Spolehlivé zvýšení hladiny glutathionu!

Zvyšování glutathionu v buňkách prostřednictvím lipozomálního transportu není energeticky náročné a nejsou zde překážky související s toxicitou těžkých kovů nebo problémy s metabolismem. Prostřednictvím lipozomálního glutathionu tedy můžete navýšit hladiny glutathionu v buňkách bezpečně a bez překážek. V oblasti doplňování glutathionu je jeho lipozomální forma jistota. Při začínajícím nachlazení nebo jiném projevu infekce je lepší v prvních dnech klidně i zpětinásobit dávku, neboť v době infekce je v našem organismu přirozená produkce glutationu dočasně omezena.

Bezproblémový průchod přes stěny buněk díky lipozomální technologii

Lipozomy jsou složeny z přírodních fosfolipidů, které jsou základními stavebními kameny všech našich buněk, proto přes stěny buněk prochází zcela bez problému tzv. pasivním transportem. Přirozeně se lipozomy vyskytují např. v kolostru a mateřském mléce, kde je maximální absorpce a využitelnost naprosto nezbytná. Lipozomální transportní systém nabízí po injekční aplikaci další účinnou alternativu k příjmu glutathionu. Lipozomy jsou navíc oproti běžným formám šetrnější k žaludku a to i při vyšších dávkách.

Dávkování: Užívejte 2 čajové lžičky (10 ml) denně a zapijte vodou. V případě oslabené imunity nebo nachlazení zdvojnásobte dávku.

Balení: 200 ml 

Dávka: cca 10 ml

Počet dávek v balení: 20

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Skladování: Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 30 dní

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Tabulka aktivních látek: 

na 10 ml 

RHP*

Glutathion
400 mg
**
Slunečnicový lecitin (non-GMO) 
800 mg
**
*Referenční hodnota příjmu.
**Referenční hodnota příjmu není stanovena. 

Složení: demineralizovaná voda, non-GMO slunečnicový lecitin, glutathion, konzervační látka sorban draselný, glycerin, antioxidant L-askorbát sodný.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz