Můj účet
Přihlášení
Menu

BrainMax Omega 3 Olej z tresčích jater citrón 240 ml

Produkt zatím nikdo nehodnotil

BrainMax Omega 3 Olej z tresčích jater citrón 240 ml

Produkt zatím nikdo nehodnotil
449 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava již od 39 kč, od 1 500 Kč ZDARMA!

BrainMax Omega 3 Olej z tresčích jater citrón 240 ml​, doplněk stravy


​Prémiový rybí olej z jater divokých tresek, které jsou udržitelně loveny a šetrně zpracovány na Islandu. Kvalitu oleje zaručují čisté islandské vody a jeho přirozená ochrana před znehodnocením oxidací z něho dělá jednu z nejlepších voleb pro doplňování omega 3 mastných kyselin DHA a EPA do buněk. S tímto olejem můžete spolehlivě zlepšit či udržet optimální poměr omega 3:6 a podpořit zdraví mozku i kardiovaskulární soustavy. Olej z tresčích jater obsahuje přirozeně se vyskytující vitamín A i D, proto je vhodný pro děti, dospělé i seniory. Vitamín A totiž podporuje vstřebávání vitamínu D. Olej obsahuje také vitamin E pro ochranu před oxidativním stresem.

✅ Prémiový olej
✅ Udržitelný rybolov
✅ Šetrné zpracování
✅ TOP kvalita
✅ DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku
✅ DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku
✅ DHA přispívá k normálnímu vývoji zraku a mozku kojenců do 12 měsíců věku
✅ DHA přispívá k normálnímu vývoji mozku i očí plodu v těle matky a kojenců
✅ DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku
✅ DHA a EPA přispívají k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi
✅ EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce
✅ Vitamín A přispívá k podpoře pokožky, zraku a imunity
✅ Vitamín D přispívá k podpoře kostí, zubů a imunity
✅ Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Proč je důležité doplňovat BrainMax OMEGA 3 olej z tresčích jater

Olej z tresčích jater obsahuje ve své jedné dávce 920 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA) a 690 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA). Navíc obsahuje 20 ug neboli 800 IU vitamínu D, 460 μg vitamínu A a 9,2 mg vitamínu E. Pro vývoj mozku a zraku u dětí je stěžejní dostatečný příjem DHA, ale stejně tak je důležitý i pro normální činnost mozku u dospělých jedinců. Rybí olej z tresčích jater mohou díky odstranění bílkovin i jedinci s alergií na ryby.

Nejlepší zdroj OMEGA 3

Olej z tresčích jater je jedním z nejlepších zdrojů OMEGA 3 mastných kyselin DHA i EPA, neboť tyto nepříliš stabilní mastné kyseliny přirozeně chrání před oxidací vitamínem A. Vitamín A přispívá k podpoře zraku, pokožky a imunity. Olej z tresčích jater je také přírodním zdrojem vitamínu D, který podporuje imunitu i zdraví kostí, zubů. V neposlední řadě se v oleji nachází také vitamín E pro ochranu před oxidativním stresem.

Ryzí olej z divokých ryb na Islandu

Olej je šetrně extrahován z čerstvých jater tresek, které byly loveny trvale udržitelným způsobem v čistých islandských vodách. Klíčem pro kvalitní olej z tresčích jater, který naše tělo dokáže využít je totiž čerstvost a proto se vše od rybolovu po zpracování odehrává na Islandu. Zárukou kvality jsou pak provedeny molekulární testy na toxiny a celkovou čistotu.

Pro koho je BrainMax Omega 3 olej z tresčích jater vhodný?

Omega 3 jsou esenciální výživou pro zdraví mozku a proto jsou důležité především u dětí, ale i dospělých. Je to tak důležitá živina, že neexistuje jedinec, který by mastné kyseliny DHA a EPA nepotřeboval.

Dávkování: 
 • 10 ml oleje z tresčích jater denně s jídlem nebo bezprostředně po jídle. 10 ml = 2 čajové lžičky nebo 1 polévková lžíce.
 • Děti do pěti let: 1 čajová lžička denně.
 • Děti nad 5 let: 1 polévková lžíce denně.
 • Dospělý: 1 polévková lžíce denně.

Balení: 240 ml 

Dávka: cca 10 ml

Počet dávek v balení: 24

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Skladování: Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 30 dní

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení  množství v 1 dávce
(10 ml)
RHP*
Olej z tresčích jater 9200 mg **
Omega 3 mastné kyseliny celkem 2160 mg **
EPA 690 mg **
DHA 920 mg **
Vitamin A 60 mcg (109 IU) 8 %
Vitamin D 20 mcg (800 IU) 400 %
Vitamin E 4,6 mg 38 %
*Referenční hodnota příjmu.
**Referenční hodnota příjmu není stanovena. 

Složení: Olej z tresčích jater, přírodní citronové aroma, antioxidant, (směs tokoferolů), vitamín E (d-alfa-tokoferylacetát), vitamín A (retinyl palmitát), vitamín D (cholekalciferol).

 
Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 12. 4. 2023 v 11:16
  Jana Petrová
  Reagovat
  Pěkný den přeji, rozhoduji se mezi dvěma oleji: HEALTH INSTITUTE OPTI OMEGA 3 a BRAINMAX OMEGA 3. Když porovnám složení a obsah jednotlivých složek v 1 porci = 10 g, pak Health Institute má celkový obsah omega3 = 3,8 g (z toho EPA 1,8 g, DHA 1,1 g), a Brainmax má celkový obsah omega3 = 2,1 g (z toho EPA 0,6 g, DHA 0,9 g). Přitom Brainmax je o 160,- dražší, i když má nižší obsah hlavních složek (přidané vitamíny A, C, E snad nemůžou takto cenu navýšit). Je snad olej Brainmax kvalitnější, proto ta cena? Pro který z produktů byste se rozhodli vy? Děkuji.
 • 12. 4. 2023 v 14:58
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, výrobce si cenu určuje sám :) Oba produkty jsou kvalitní a Brainmax i Optiomega dbají na kvalitu surovin. Je to jen o preferencích zákazníka. :) Já osobně mám zkušenosti s oběma a ač mi Brainmax chutnul víc stejně jsem se vrátila ke kapslové variantě. :) Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz