Můj účet
Přihlášení
Menu

BrainMax S-Acetyl-L-Glutathione 100 mg 100 kapslí

Hodnotili již 3 zákazníci

BrainMax S-Acetyl-L-Glutathione 100 mg 100 kapslí

Hodnotili již 3 zákazníci
899 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava již od 39 kč, od 1 500 Kč ZDARMA!

BrainMax S-Acetyl-L-Glutathione 100 mg 100 kapslí 

 

S Acetyl Glutahion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání glutathionuGlutathion je velmi silný antioxidant, který se přirozeně produkuje v těle a jeho produkce s věkem slábne. Glutathion podporuje zdraví neuronůfunkci jater a zdraví imunitního systému.

Přidáním acetylové funkční skupiny do molekuly glutathionu byly překonány běžné problémy s absorpcí v trávicím traktu a díky tomu se glutathion dostává přímo do buněk. Výzkumy naznačují, že je acetylovaný glutathion stabilnější v krvi a zvyšuje hladinu glutathionu v buňkách lépe než běžné formy glutathionu. Díky stabilitě molekuly by mohl glutathion překonat i hematoencefalickou bariéru (podpora neuronů přímo v mozku).

Acetylovaný glutathion je inovací v doplňování glutathionu, který se svou stabilitou a biodostupností vyrovnává nitrožilnímu podávání glutathionu.  Oproti nitrožilnímu podávání glutathionu je však mnohem levnější a jednodušší v aplikaci. Díky vysoké stabilitě dokáže SAG přežít v trávicím traktu bez degradace a poté zvyšovat glutathion přímo v buňkách.

Oproti suplementaci NAC, který je prekurzorem glutathionu je u acetylovaného glutathionu výhodou, že zvyšování glutathionu v buňkách není energeticky náročné a nejsou zde překážky související s toxicitou těžkých kovů nebo problémy s metabolismem. Stav vašeho zdraví neovlivňuje zvýšení glutathionu v buňkách při užívání SAG. Dalo by se říct, že SAG je v oblasti doplňování glutathionu jistota. Pro maximální antioxidační synergii lze dočasné navýšit antioxidační kapacitu užívání SAG a NAC dohromady a to například z důvodu začínající infekce, nachlazení nebo snížené imunity.

Co je glutathion a k čemu je dobrý?

Glutathion je malý peptid s molekulou složenou ze tří aminokyselin: kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu. Glutathion je nejsilnější antioxidant a je vytvářen každou buňkou v tělezvlášť významně se však tvoří v játrech. Podílí se na odstraňování reaktivních forem kyslíku (volných radikálů) neustále vznikajících v metabolismu červených krvinek (v mitochondriích) a chrání je tak před oxidačním poškozenímVyšší hladiny glutathionu v buňkách tedy souvisí s vyšší produkcí buněčné energie a zdravím buněk. Glutathion hraje taktéž důležitou roli ve funkci imunitního systému a procesu detoxikace.

Naše vlastní produkce glutathionu s věkem slábne. Produkce glutathionu také klesá se špatnou stravou, nadužíváním alkoholu, stresem, infekcí, toxiny či enviromentálním znečištěním. S nízkou hladinou glutathionu v těle se stáváme náchylnějšími k infekcím a chorobám, protože nám chybí schopnost účinně detoxikovat.

Produkt je vhodný pro jedince: 

 • Trpící stresem a vyčerpáním.
 • Zaměřené na zbavování se toxinůkondici jaterbuněčnou energiipodporu imunity a hormonální rovnováhu

Výhody:

 • Vyšší hladiny glutathionu jsou spojeny s ochranou buněk před oxidativním stresem (volné radikály), normální funkcí imunitního systému, ochranou DNA, detoxikaci toxinů a těžkých kovů, podporou buněčné energie, ochranou jater.
 • Stabilní a pro tělo využitelná forma glutathionu srovnatelná s nitrožilním podáváním.
 • Forma glutathionu vhodná pro zvýšení antioxidační kapacity neuronů v mozku.
 • 1 kapsle obsahuje 100 mg acetylovaného glutathionu.
 • Jako funkční plnidlo bylo použito 400 mg BIO kurkumy, u které byly vědecky potvrzeny stovky zdravotních tvrzení.
 • Neobsahuje žádné balastní látky a jiná aditiva (éčka).
 • Rostlinné kapsle.
 • Vhodné pro vegany.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli nalačno ráno nebo večer.

Balení: 100 kapslí 

Dávka: 1 kapsle 

Počet dávek v balení: 100

Minimální trvanlivost: viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Nutriční hodnoty 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
S-Acetyl-L-Glutathion
100 mg
**
BIO kurkuma
400 mg
**
* % denní referenční hodnoty příjmu
** Referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení: S-Acetyl-L-Glutathion, Kurkuma v bio kvalitě. Rostlinná kapsle na bázi HPMC. Bez obsahu balastních látek (éček) 

 

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotili již 3 zákazníci

 • 4. 4. 2023 v 16:10
  Monika Gáborová
  Cítím se skvěle co jej užívám,mám více energie
 • 29. 12. 2021 v 09:39
  Aleš Matěj
 • 23. 7. 2021 v 13:20
  Lenka Dostálová
  Užívám krátkou dobu, ale i tak začínám vnímat účinky.
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 2. 2. 2021 v 15:05
  Eva Halmová
  Reagovat
  S-ACETYL-L- Glutathione a jeho synergie/dysynergie s už užívanými léky( Letrox,(hypothyreóza) Lyrica,(neuropatická a jiná bolest) Amitriprylin( intersticiální cystitida), Calcichew D3(osteoporóza). Lze vzájemně Glutathione s výše uvedenými léky užívat? Neexistují kontraindikace? Děkuji za odborné info k problematice interakcí. Přeji pěkný den. E. Halmová
 • 3. 2. 2021 v 11:37
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, moc nás to mrzí, ale bohužel vaší medikaci neznáme, stejně tak důvod proč je užíváte, proto doporučuji doplňky stravy konzultovat s vaším ošetřujícím lékařem. Děkujeme za pochopení. přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz