Můj účet
Přihlášení
Menu

BrainMax Women Multivitamin, multivitamín pro ženy, 90 rostlinných kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

BrainMax Women Multivitamin, multivitamín pro ženy, 90 rostlinných kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
999 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

BrainMax Women Multivitamin, multivitamín pro ženy, 90 rostlinných kapslí


Díky pečlivému výběru vitamínů, minerálů, antioxidantů a standardizovaných extraktů z bylin je tento multivitamínový komplex zaměřen jak na hormonální rovnováhu, plodnost, optimalizaci ženského cyklu, odolnost proti stresu, správnou funkci imunitního systému a štítné žlázy, zdraví srdce, očí, tak na pevné nehty, krásné vlasy a pružnou pokožku. Všechny vitamíny a minerály v komplexu jsou zastoupeny ve snadno vstřebatelných aktivních formách, čímž je zajištěn pozitivní efekt na organismus. Je určen všem ženám v každém věku. Byl navržen tak, aby byly ve třech kapslích obsaženy pro organismus nejdůležitější živiny a je určen pro ženy, které nechtějí užívat několik doplňků stravy najednou.

✅Komplex 33 vitamínů, minerálů, antioxidantů a extraktů z bylin.
✅Pro tělo nejlépe využitelné aktivní formy nutrientů.
✅Pro správnou funkce imunitního systému jako prevence respiračních onemocnění.
✅Obohaceno o extrakty z adaptogenních bylin.
Vitamíny skupiny B v aktivních, lépe vstřebatelných formách.
✅Pro energii, vitalitu, stresovou odolnost.
✅K optimalizaci hormonální rovnováhy. Mírní příznaky PMS, menopauzy a přispívá k hladkému průběhu celého menstruačního cyklu.
✅Pro zdraví očí, srdce, cév, štítné žlázy, svalů, zubů, kostí a reprodukčních orgánů.
✅Komplex pro krásné vlasy, nehty a pleť.
✅250% denní dávky vitamínu C v liposomální formě (vstřebatelnost až 95%).
✅Německá patentovaná forma vitamínu K K2VITALDELTA® s nejvyšší stabilitou a účinností na trhu.
✅40% denní potřeby nejlépe vstřebatelného hořčíku bisglycinátu německé výroby.
✅Bohatý na standardizované rostlinné extrakty: ashwagandha, bambus, andělika čínská (Dongquai) a Wild Yam.
 

Komplex pro neprůstřelnou imunitu

Silná imunita do velké míry závisí na příjmu vitamínů a minerálů. Zinek, vitamín C a D jsou tři mikronutrienty, bez kterých se naše tělo neobejde. Zinek aktivuje enzymy, které rozkládají proteiny ve virech a bakteriích, takže se vir hůře šíří. Také zvyšuje aktivaci buněk odpovědných za boj s infekcí a navíc má antivirální vlastnosti. V komplexu je obsažen také vitamín C v liposomální formě. Liposom si můžete představit jako  zcela nepropustnou kouli, která zabalí vitamín a bezpečně jej dopraví do buňky. Vstřebatelnost liposomální vitamínu C, který multivitamín obsahuje je až 95%, oproti běžným formám vitamínu C, kde se pohybuje vstřebatelnost okolo 7 až 8%. Zbytek tělo vyloučí. Liposomální vitamín C vyniká vyšší stabilitou, tím pádem se zvyšuje i jeho vstřebatelnost.

Komplex pro optimalizaci menstruačního cyklu

Menstruaci může předcházet premenstruační syndrom neboli PMS. Nejčastěji se projevuje bolestmi hlavy a podbřišku, podrážděností a výkyvy nálad, potížemi se spánkem a soustředěním, vzniku akné nebo slabostí. Za premenstruačním syndromem stojí nevyvážená hladina hormonů. Dramaticky začne klesat hladina estrogenu a progesteronu a až do začátku menstruace, což vyvolá zmíněné příznaky. Právě proto multivitamin obsahuje pupálku dvouletou. Bylinu, která reguluje hormonální výkyvy, snižuje příznaky PMS, zlepšuje kvalitu pleti a upravuje menstruační cyklus. Navíc mírní intenzitu krvácení během menstruace a díky tomu je vhodná pro ženy, které trápí silná menstruace.

Hormonální systém v dokonalé harmonii

Hormonální rovnováha je velmi křehký mechanismus, který denně čelí atakům toxinů a stresu, které mohou vychýlit hormony z rovnováhy. Zinek spolu s rostlinami Wild Yam a pupálkou dvouletou jsou známé svým pozitivním působením na hormonální systém žen. Komplex optimalizuje hormonální rovnováhu a díky tomu je určen pro ženy, které trápí silná a bolestivá menstruace, premenstruační syndrom  nebo menopauza. Navíc hlíza rostliny Wild Yam stimuluje produkci ženských hormonů.

Komplex pro krásné vlasy, pleť a pevné nehty

Kvalita naší pleti nebo vlasů vypovídá hodně o tom, jak je na tom naše tělo. Kvalita jak vlasů, tak pokožky a nehtů do velké míry závisí na příjmu vitamínů. Multivitamín je bohatý na vitamíny a minerály, které jsou klíčové pro vlasy nehty a pokožku. Komplex obsahuje biotin, vitamín A, jód, zinek a selen. Společně pečují o pokožku a vlasy, obzvlášť v období, kdy jsou vystaveny vnějším vlivům v zimních měsících nebo naopak v horkých letních dnech.

Synergické působení vitaminu D3 a K2 

Trio nejsilnějších mikronutrientů podtrhuje  vitamín D3 spolu s vitamínem K2. Jedná se o synergickou kombinaci esenciálních vitamínů  s vysokou biodostupností pro zdraví kostí, zubů, cév a podporu imunity. Minimalizuje úbytek kostní hmoty související s věkem, zvlášť u žen v období menopauzy. 

Přidaný vitamín K2 pomáhá čistit cévy od vápníku a pomáhá jej ukládat tam, kde patří, to znamená do kostí. Vitamín K2 je zde v patentované formě K2VITAL®DELTA  vyráběný německou společnosti Kappa BioScience. Oproti jiným vitamínům K2 je stabilnější a pro tělo využitelnější než jiné formy vitamínu K2 a zvyšuje biodostupnost vitamínu D3. Prostě dokonalé spojení.

Vysoká využitelnost vitamínu K2 ve formě MK7 

V multivitamínu jsme použili patentovanou formu vitamínu K2 ve formě MK7 all-trans je mnohem stabilnější než jiné formy Vitamínu K2. Vyznačuje se vysokou využitelností pro tělo a zvyšuje biodostupnost i samotného vitamínu D3. Oproti běžným formám Vitaminu K2, které mají v těle poločas rozpadu 1,5 hodiny, zůstává tato forma Vitamínu K2 v těle 78 hodin. To znamená 48x delší poločas rozpadu v organismu.

Methylfolát pro zdraví reprodukčních orgánů a plodnost

Každá žena by měla mít v těle dostatečné hladiny kyseliny listové, proto ta je klíčová pro zdraví reprodukčních orgánů, plodnost a v období těhotenství při tvorbě chromozomů a vývoji nervové soustavy plodu. Podílí se také na krvetvorbě, dělení buněk, syntéze aminokyselin či podpoře imunitního systému. Je i prevencí komplikací v těhotenství, proto je důležité ji užívat již před otěhotněním. V multivitamínu je zvolena aktivní forma kyseliny listové, kterou je methylfolát. Tím je biologicky dostupná každé ženě, bez ohledu na to, jak je geneticky přednastaveno její tělo. V období těhotenství doporučujeme multivitamín neužívat a zvolit methylfolát samostatně v BrainMax Methylfolát anebo některý z multivitamínů pro těhotné.

Komplex adaptogenních bylin proti stresu

Adaptogeny jsou skupinou rostlin, které tisíce let překonávaly nehostinné stresové podmínky pro život, na které se byly schopny adaptovat. Adaptogeny pomáhají zmírnit stres tím, že kontrolují množství uvolněných stresových hormonů v období stresu. Komplex obsahuje standardizované extrakty z nejúčinnějších adaptogenů v čele ashwagandhou.

40% denní dávky hořčíku bisglycinát

Hořčík jako jeden z nejdůležitějších minerálů v multivitamínu nesmí chybět. Podílí se na tvorbě energie v buňkách, na funkcích nervového systému, je důležitý pro regeneraci, spánek, zdraví srdce i pevnost kostí. Komplex obsahuje hořčík bisglycinát - nejlépe vstřebatelná forma magnésia. Jde o chelátovou formu hořčíku navázanou na aminokyselinu glycin, díky které má vysokou vstřebatelnost a využitelnost v lidském těle (80%).  Vzhledem k tomu, že je glycin aminokyselina spojovaná s relaxací, má bisglycinát uklidňující vlastnosti a glycin navíc  také pomáhá snižovat pH v tenkém střevě, což přispívá k jeho vyšší vstřebatelnosti.

Komplex pro zdraví srdce a cév - Draslík, pupálka, ashwagandha a koenzym Q10 

Díky obsaženému lykopenu a koenzymu Q10 multivitamín podpoří zdraví srdce. Lykopen je antioxidant, který spolu s koenzymem Q10 výrazně pomáhá udržet pružné a pevné cévy a tím je důležitou živinou pro kardiovaskulární systém. V multivitamínu je obsaženo i 100 mg draslíku, jenž je důležitý pro funkci hladkého svalstva a podílí se také na zdraví cév. Draslík snižuje krevní tlak a chrání před svalovými křečemi. Optimální hladina draslíku je také důležitá pro vedení signálů v nervovém systému a srdci. Tím nás také chrání před nepravidelným srdečním tepem. V tandemu s lykopenem, koenzymem Q10, pupálkou a ashwagandhou spolu tvoří soubor látek, které podpoří zdraví srdce a celé oběhové soustavy.

Komplex pro zdraví štítné žlázy

Štítná žláza je orgán, který má na starost produkci hormonů. Chrom a jód jsou dva z mikronutrientů, které se podílí na správných funkcí štítné žlázy. Jód je pro zdraví štítné žlázy naprosto klíčový, protože se jedná o prvek, který je používán k produkci hormonů štítnou žlázou. Ve chvíli, kdy přijímáme jód, rychle se vstřebá a dostává se do krevního oběhu. Štítná žláza má drobné buňky, které zachycují cirkulující jód, následně jej přijímá a využívá k produkci hormonů.

Lutein pro zdraví očí

Lutein je rostlinné barvivo a zároveň významný antioxidant, který se podílí na zdraví očí. V očích je jednou z nejdůležitějších funkcí čočky shromažďování a zaostřování světla na sítnici. To je přesně důvod, proč čočka musí zůstat „čirá“ bez zakalení. Hlavním důvodem, proč se čočka zakalí, je poškození v důsledku oxidace. To je důvod, proč potřebujeme antioxidanty, které pomáhají neutralizovat volné radikály. Lutein je antioxidant, který se hromadí v sítnici a chrání ji před poškozením slunečními paprsky, preventivně chrání před degenerativními onemocněními očí i rozvoji poruch souvisejících s věkem.

Kdy je potřeba doplnit vitamíny

Zvýšenou potřebu vitamínů potřebují ženy se sklony k fyzickému a psychickému vyčerpání, poruchami trávení, oslabenou imunitou, ale také ženy s výkyvy hormonů a ty, které už provázejí příznaky hormonální nerovnováhy. Ta se může projevovat premenstruačním syndromem, návaly horka, nespavostí, sklony k úzkostem. Pokud kouříte, konzumujete alkohol nebo užíváte některé druhy léků, může být rovněž omezena vstřebatelnost vitamínů ze stravy. 

Dávkování: 3 kapsle denně s jídlem. Dávku můžete rozdělit i do 3 jídel během dne (1 kapsle ke každému jídlu)

Balení: 90 kapslí

Dávka: 3 kapsle

Počet dávek v balení: 30

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Tabulka nutričních hodnot:

1 dávka (3 kapsle)

%RHP*

Pupálka dvouletá olej
500 mg
***
Liposomální vitamín C (kyselina askorbová, liposomální fosfolipidová směs)
200 mg
250%
Hořčík (bisglycinát hořečnatý)
150 mg
40%
Vápník (z Aquamin®)
120 mg
15%
Kyselina alfa-lipoová
100 mg
***
Draslík (z citrátu draselného)
100 mg
5%
Vitamín E (jako d-alfa tokoferol)
100 mg
833%
Vitamín K2 (jako MK-7 K2 VITAL DELTA)
80 mcg
107%
Ašvaganda extrakt z kořene
75 mg
***
Extrakt z bambusu 
50 mg
***
Andělika čínská extrakt z kořene
50 mg
***
Smldinec chlupatý extrakt
50 mg
***
Kyselina pantotenová (vitamin B5 z panthotenátu vápenatého)
40 mg
666%
Riboflavin (vitamin B2)
20 mg
1428%
Thiamin (vitamin B1 z thiamin HCl)
20 mg 
1818%
Koenzym Q10
20 mg
***
Niacin (vitamin B3 z niacinamidu)
20 mg
125%
Vitamín B6 (Pyridoxal-5-fosfát P-5-P
20 mg
1428%
Zinek (z bisglycinátu zinečnatého)
15 mg
150%
Železo (z bisglycinátu železnatého) 
8 mg
57%
Lutein
5 mg
***
Bor (z bisglycinátu boru)
2 mg
***
Mangan (z bisglycinátu manganu)
2 mg
100%
Měď (z citrátu měďnatého)
1 mg
100%
Folát (jako vápenatá sůl L-5-methyltetrahydrofolátu 800 mcg)
480 mcg kyselina listová
240%
Vitamín A (50 % beta karoten 50% retinylacetát)
500 mcg
62,5%
Biotin
300 mcg
600%
Chrom (z pikolinátu chromitého)
100 mcg
250%
Jód (z řasy)
100 mcg
67%
Selen (z glycinát selenu)
100 mcg
182%
Vitamin B12 (methylkobalamin)
100 mcg
4000%
Molybden (z glycinátu molybdenu)
50 mcg
100%
Vitamín D3
25 mcg/1000 IU
500%

* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení:

MSM (Methylsulfonylmethane), Kopřiva dvoudomá extrakt 10:1, L‑methionin, Přeslička extrakt 4:1 (2% křemíku), Kolagen (hydrolyzovaný, bovinní), L‑Prolin, Liposomální vitamin C, Dunaliella salina extrakt, Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný), Vitamin E (D-α-tokoferyl‑sukcinát), Zinek (bisglycinát zinečnatý), Vitamin B3 (nikotinamid, Vitamin B1 (thiamin), Vitamin B2 (riboflavin), Vitamin B6 (P‑5‑P), Měď (citrát měďnatý), Vitamin A (100% betakaroten), Biotin, Kyselina listová (metyltetrahydrofolát), L‑Selenomethionin, Vitamin B12 (metylkobalamin).

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz