Můj účet
Přihlášení
Menu

Carne Labs Creatine Monohydrate HPLC 500 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Carne Labs Creatine Monohydrate HPLC 500 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava již od 39 kč, od 1 500 Kč ZDARMA!

Carne Labs Creatine Monohydrate HPLC 500 g

Super kvalita garantovaná laboratorně pomocí HPLC.

Kreatin monohydrát kontrolován pravidelně na HPLC. Analyza prokazuje že náš kreatin má mimořádně vysokou čistotu a kvalitu.
Tato sloučenina je v současné době nejpopulárnějším doplňkem výživy, který se drží celosvětově na předním místě v prodejnosti. Kreatin je látka tělu vlastní a pro sportovce všech odvětví velmi důležitá. Kreatin se v organizmu tvoří z dvou aminokyselin: methioninu a argininu. Kreatin hraje velmi vyznamnou roli při přenosu energie a tím pádem má přímý vliv na dynamiku, rychlost, sílu i vytrvalost. Především siloví sportovci zjistili výborné účinky kreatinu na sílu a objem svalu.

Doporučené dávkování:

 • 1 kávová lžička (2-3g) 2x za den. Možno rozdělit ještě do 3-5 dávek / den, popřípadě aplikovat 3-5g 40 min. před fyzickou aktivitou či výkonem.
  Kreatin monohydrát má špatnou rozpustnost ve vodě. Po rozpuštění doporučujeme okamžitě vypít. V tekutině ponechat kreatin monohydrát max. 1 hodinu, postupně se rozkládá na neúčinný kreatinin.
 • Doporučené dávkování je třeba upravbit dle vaší tělesné hmotnosti, intenzitě tréninku a požadovaného cíle.
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Složení obsahu:

Creatine monohydrate 500 g

Nutriční hodnoty ve 100g:

bílkoviny 100g, sacharidy 0 g, tuky 0g,

Průmerná energetická hodnota ve 100g: 400 kcal(1700kJ)

 

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 14. 2. 2016 v 17:49
  Fitness007.cz
  Reagovat
  [quote name="Radovan Kubík"]Dobrý den. Chtěl jsem se jen zeptat zda si mám kreatin smíchat spolu s gainerem. Děkuji za odpověď.[/quote]

  Dobrý den,

  kreatin spolu s gainerem je ideální kombinace, takže určitě doporučuji.

  Přeji pěkný den
 • 16. 11. 2015 v 12:06
  Fitness007.cz
  Reagovat
  [quote name="mates93"]Dobrý den,
  prosím o radu, chtěl bych si u Vás objednat nějaký přípravek čistě jen na zvýšení váhy a objemu svalů. Chtěl bych začít posilovat a jsem dost hubený. Pravidelnou stravu dodržuji. Mockrát děkuji za radu[/quote]

  Dobrý den,

  základní stavební látkou svalové hmoty jsou bílkoviny (proteiny), proto Vám doporučuji především kvalitní proteinový přípravek (např. Extrifit CFM Instant Whey 80 2270 g, Prom-in Essential Pure CFM 80 2250 g ..) tím zajistíte dostatečný přísun bílkovin.

  Dalším důležitým faktorem je větší energetický příjem než výdej, pokud máte velký energetický výdej, doporučuji kvalitní gainer /sacharidový přípravek ( např. B.I.G od Nutrendu, Go Pro 30 od Extrifitu, True-Mass od BSN).

  Přeji pěkný den
 • 29. 10. 2014 v 16:06
  Fitness007.cz
  Reagovat
  [quote name="Josef984"]Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je u tohoto kreatinu možné dávkování před i po fyzické zátěži? Děkuji za odpověď.[/quote]

  Dobrý den,

  ano, určitě, většinou se doporučuje [b]kreatin dávkovat před tréninkem a po tréninku, ve dnech volna např. ráno a večer[/b] na doplnění hladiny kreatinu v krvi. Záleží také, za jakým účelem užíváte kreatin, [b]dávkování před tréninkem - tento způsob užívání je vhodný především pro sportovce, kteří při sportovním výkonu potřebují uvolnit co nejvíce energie v průběhu výkonu.[/b] [b]Dávkování po tréninku - okamžité doplnění energie, nárůst svalové hmoty a zlepšení svalové síly, urychlení regenerace.[/b] Používejte vždy v kombinaci se sacharidy, zabezpečíte tak vyšší vstřebatelnost a využitelnost, např. společně s gainerem, případně maltodextrinem, glukozou..

  Přeji pěkný den
 • 5. 8. 2014 v 14:40
  Fitness007.cz
  Reagovat
  [quote name="Filip Navrátil"]Dobrý den, chtěl bych se zeptat?
  Když už bych využíval tento Creatin, a chodím dost často do Posilovny(Fitcentra) , a v ní jsem při plném dření zhruba 2 hodiny, za jak dlouho bych mohl pocítit změny v nárustu svalstva? Děkuji. :-)[/quote]

  Dobrý den,

  při odpovídající stravě a tréninku se výsledky dostaví v řádu týdnů, záleží na mnoha faktorech a nelze určit nějaké datum.

  Přeji pěkný den
 • 13. 9. 2013 v 16:07
  Fitness007.cz Fitness007.cz
  Reagovat
  [quote name="JakubD."]Dobrý den, užívám tento kreatin a chtěl jsem se zeptat, jestli je možné ho kombinovat s něčím pro tvorbu objemu svalů, nebo jestli je tento kreatin plně dostačující, popřípadě co by jste doporučil. Děkuji za odpověď[/quote]

  Dobrý den,
  kreatin je pouze doplněk, sice velmi účinný, ale bez základních faktorů jako je pestrá a vyvážená strava, dostatek bílkovin a větší energetický příjem než výdej moc svalové hmoty nenaberete, uvedené faktory jsou daleko důležitější. Základní stavební látkou svalové hmoty jsou bílkoviny (proteiny), proto Vám doporučuji především kvalitní proteinový přípravek (např.100% Whey protein Professional 2350 g od Scitec Nutrition, Extrifit Professional WPC 80 2000g atd..) tím zajistíte dostatečný přísun bílkovin, dalším důležitým faktorem je větší energetický příjem než výdej, pokud máte velký energetický výdej, doporučuji kvalitní gainer (např. B.I.G od Nutrendu, Go Pro 30 od Extrifitu).
  Přeji pěkný den
 • 7. 8. 2013 v 15:03
  Fitness007.cz Fitness007.cz
  Reagovat
  [quote name="fgdfgdf fdfdg"]Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat,jestli tento přípravek můžou používat lidé mladší 18 let.[/quote]

  Dobrý den,

  není striktní hranice, od kdy se může kreatin používat, ale v podstatě je zbytečné používat kreatin dříve jak v 18 letech, tělo si umí samo vytvořit dostatečné anabolické prostředí, kreatin je již pro vyspělé cvičence, daleko lepší službu vám např. udělá kvalitní proteinový přípravek.

  Přeji pěkný den
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz