Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Katalogové číslo: 234012
  • Průměrné hodnocení
    Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Carne Labs Vitamin C 1000 100 tablet

Carne Labs Vitamin C 1000 100 tablet - Vitamin C + šípky s postupným uvolnováním + bioflavonoid, jedná se o látky, které chrání Vitamín C před oxidačními procesy a především zvyšují vstřebatelnost.

sekce
Vitamin C
Výrobce:
Carne Labs
balení
100 tablet

199 Kč (sleva 20%)

159 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

C vitamin 1000 100 tablet + Rose Hips + bioflavonoidy 100 tablet výrobce Carne Labs

Vitamin C + šípky s postupným uvolnováním + bioflavonoid

Výrobek obsahuje komplex bioflavonoidů,jedná se o látky,který chrání Vitamín C před oxidačními procesy a především zvyšují vstřebatelnost kyseliny askorbové(Vitamín C) a její využitelnost v těle. C-vitamin 1000 neobsahuje kalcium.

Vitamin C 1000+Rose Hips se postupně během 6-7 hodin rozkládá v organizmu.Vitamín C - kyselina askorbová je potřebná pro tvorbu kolagenu-pojivové tkáně a pro funkci některých hormonů.Vitamín C je nutný pro tvorbu kortizolu a podílí se na tvorbě androgenů. C-vitamin podporuje detoxikační pochody v těle (bakteriální toxiny). Snižuje toxickou účinnost arzenu,benzenu a těžkých kovů. Vitamín C je silný antioxidant, má účinek antisklerotický a zvyšuje odolnost a imunitu organizmu. Rose Hips-šípky,vhodná kombinace pro lepší účinek a využití vitamínu C-Král mezi vitamíny. V prevenci proti nachlazení únavě, extrémním výkonu a při nachlazení, možno zvýšit vitamin C na 2000mg/den. Nejlépe 4 krát 500mg během dne.

Doporučené dávkování:

  • berte 1 tabletu vitamínu C 1000 ráno po jídle
 
 Tabulka nutričních hodnot: 1 tableta
vitamín C 1000 mg
šípek (Rose hips) 30 mg
hesperidin 50 mg

Složení: kyselina askorbová, mikrokrystalická celulóza, hesperidin, šípkový prášek, protispékavá látka: stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý

Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku, nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám